Přeskočit na obsah

Gášpárová má dvojnici a chystá dražbu: Výtěžek půjde na charitu a bude to prý velké!

Člověku se nestává často, aby ho oslovil výrobce panenek s tím, že chce jeho tvář použít na své produkty. Co si budeme povídat, chce to nejen trošku štěstí, ale také tvářičku jako z pohádky. Naštěstí Gabriela Gášpárová zcela disponuje obojím a opravdu je krásná jako princezna. Díky tomu může vzniknout skvělá věc, která pomůže potřebným.

Když se krásné modelce a herečce ozval ruský výrobce panenek, že by rád jednu kolekci udělal s „její tváří“, nejdříve tomu nevěřila. „Myslela jsem, že si ze mě dělají srandu kamarádi, nebo že jsem špatně rozuměla, ale ukázalo se, že to je vážně tak, že chtějí panenku podle mé tváře,“ usmívá se brunetka. Slovo dalo slovo, doladily se všechny potřebné detaily a Gabriela muže hrdě tvrdit, že je krásná jako pohádková  panenka. Je to totiž pravda. Posuďte sami jak se panenka Gabriele podobá.

A nebyla by to ona, kdyby okamžitě nevymyslela něco zajímavého. Rozhodla se totiž, že panenku vezme a využije ji v rámci zajímavého charitativního projektu. „Zatím ještě nechci prozrazovat podrobnosti, ale mohu říct, že půjde o dražbu plnou známých jmen a osobností , kde budou létat vážně vysoké částky a všechno půjde na předem určený charitativní projekt,“ vysvětlila. Jak už je jejím zvykem, pojala to prostě ve velkém stylu. Všichni se moc těšíme! Gabriela slíbila, že nám vše už brzy poví…

Na video se můžete podívat zde:

reklama

reklama

reklama

reklama