Přeskočit na obsah

Gášpárová prozradila, kolik dostala růží: Ta číslovka vás dostane!

Před několika dny vyhlásila herečka, modelka a moderátorka Gabriela Gášpárová na svém instagramovém profilu tipovačku. Její fanoušci hádali, kolik růží dostala k narozeninám. Teď prozradila výsledek i vítězku, která se může těšit na parádní Mercedes G63 na celý víkend. 

Asi se nenajde žena, která by nerada dostávala květiny. Ovšem to, co dostala Gášpárová, překovalo všechny romantické sny. Ono totiž ani nejde říct, že šlo o pugét, pro takové množství růží snad neexistuje jiný výraz, než „hromada“. Jestli jste se zapojili do tipovací soutěže, tak vězte, že jich bylo 1300! Slušné, že? Navíc se asi jedná o neoficiální světový rekord v těchto typech růži. „Mé díky patří florea.cz, která mi tyto krásné růže nadělila k mým dvacátým narozeninám. Společně jsme je darovali sestřičkám do tří nemocnic v Praze,“ napsala si Gabriela na Instagramu. Poděkovala i společnosti Mercedes M3000 za poskytnutí parádního vozu.

A právě vůz značky Mercedes na víkend vyhrála Eliška Klímová. Její tip zněl 1300  a protože byla s několika dalšími soutěžícími nejblíže, šla do losování a usmálo se na ni štěstí. „Mám velkou radost. Tím spíš, že Gabrielu pravidelně sleduji,“ usmívala se Eliška a dodala: „Těším se, až se svezu. Bude to paráda!“ Zároveň slíbila, že nám určitě pošle fotky s autem, tak se těšíme!

„Moc děkuji všem, kteří se do soutěže zapojili,“ doplnila ještě Gášpárová s tím, že průběh losování je možné shlédnout na jejím profilu ve „stories“ když si odskočila učit chytat ryby. Je fajn, že Gášpárová dělá druhým radost. Ona sama si prožívá svůj „americký sen“ ,které si plní prakticky každý den. Není to tak dávno, co ji nikdo neznal. Dnes je vyhledávanou modelkou, objevila se v celé řadě filmů po bohu hereckých hvězd a momentálně točí s režisérem Tomášem Magnuskem  film Bastardi 4. V něm si coby sestra Zdeňka Godly „střihne“ hlavní roli. „Teď mě zajímá jen moje rodina, škola a moje kariéra. Pro to udělám vše na světe, ostatní musí stranou.“

reklama

reklama

reklama

reklama