Přeskočit na obsah

Vánoce na míru

Vymyslet dárek pro své blízké, který je opravdu potěší, bývá na těchto svátcích asi nejtěžší. Nechte to letos na nich. Možná budete překvapeni, po čem skutečně touží.

Koupit dárek není problém, ale koupit dárek, který někdo skutečně ocení, už tak snadné není. Obdarujte své milované VÁNOČNÍMI DÁRKOVÝMI POUKAZY Kliniky YES VISAGE, které mohou dle svého uvážení využít ke získání ladnějších křivek, štíhlejšího těla, svůdnějšího dekoltu, mladší tváře či k preventivní péči o své zdraví. Skvělé je, že ke každému nákupu dárkového poukazu získáte VELKÉ VÁNOČNÍ BONUSY v podobě dalšího poukazu ZDARMA pro sebe nebo opět jako dárek pro vaše blízké! Koupit je můžete na recepcích i online na www.yesvisage.cz.


Hvězdná péče

A proč darovat poukazy právě Kliniky YES VISAGE? Vaši blízcí mohou vybírat z více jak 300 jedinečných služeb. A vy si můžete být jistí, že je svěřujete do rukou skutečných profesionálů v oboru, neboť klinika se pyšní vítězným titulem Nejdůvěryhodnější značka estetické kliniky v největším nezávislém spotřebitelském hodnocení v Česku a odbornou porotou oceněným titulem SuperBrands Slovakia 2021 na Slovensku. Kromě toho má už řadu let důvěra známých osobností jako je třeba zpěvačka Lucie Bílá, herečka Zdena Studenková či topmodelky Simona Krainová a Michaela Kociánová.  K populárním poukazům získáte navíc další poukaz až na 5 500 Kč na cokoliv zdarma, a to rozhodně potěší!

Darujte elixír mládí
Pokud si přejete přece jen dát pod stromeček něco konkrétního, nadělte svým blízkým zdraví a mládí díky 100% čisté bio kyselině hyaluronové. Darovat jim můžete HYALURON ELIXÍR či SÉRUM nebo obojí v dárkovém balení. Díky této silné dvojce se budou obdarovaní nejen cítit, ale i vypadat mladší. Pokožka bude opět pružná, zářivá, vrásky zjemněné, vlasy a nehty posílené! www.hyaluronelixir.cz

reklama

reklama

reklama

reklama