Přeskočit na obsah

Laserové liposukce nové generace

Výrazně šetrnější, výkonnější a až dvakrát rychlejší oproti konvenční laserové liposukci je pokročilá laserová liposukční technologie LipoLife 3G.

Klinika YES VISAGE vždy nabízí svým klientkám a klientům nejnovější postupy, materiály i technologie, které jsou na poli estetické medicíny k mání. Proto právě teď přichází s nejpokročilejší laserovou liposukcí a lipotransferem LipoLife 3G.

V jednom kroku
Jako první laserem asistovaná liposukce umožňuje odsávání a laserování problematické oblasti zároveň. Narušení tukové tkáně laserovým paprskem při jejím současném odsávání urychluje zákrok a umožňuje získat nejvyšší možnou kvalitu tuku pro jeho další případné využití např. k modelaci poprsí či jako výplň k omlazení tváře.

Unikátní síla paprsku
Speciální laserové vlákno září do kruhu, nikoliv jen dopředu, proto dokáže najednou zasáhnout velkou plochu s homogenní energií a rovnoměrně ji prohřívat. Dosahuje tak mnohem lepších výsledků. Dokonale vyrovná tkáň bez hrbolků a pomáhá i s redukcí celulitidy. Pracuje se s až 1000krát nižšími energiemi oproti jiným laserovým liposukcím, a proto případná rizika spojená s podobnými zákroky jsou snížená na munimum. Zákrok je tedy bezpečný a šetrný, přitom však maximálně efektivní.

Nejen odsátí ale i modelace tukem
Díky optimální vlnové délce 1470 nm dochází k efektivnímu narušení tukové tkáně. Přitom však si získané tukové buňky zachovávají vysokou vitalitu, a tedy i ty nejlepší předpoklady pro jejich další využití. Klinicky ověřená životaschopnost takto získaného tuku je 95 %. Vlastní tuk pak lze využít třeba pro zvětšení a modelaci prsou, případně ho kombinovat s implantáty pro krásněji a přirozenější výsledek. Nebo ho použít jako výplň obličeje pro zvětšení objemu, vyplnění hlubokých vrásek atd. A právě životaschopnost přenášeného tuku ovlivňuje úspěšnost jeho přenosu neboli lipotransferu. Čím vyšší je vitalita tuku, tím lze dosáhnout lepších výsledků.

I pro delikátní oblasti
Kromě přirozeného účinku napínání pokožky laserovou lipolýzou o vlnové délce 1470 nm, je k dispozici také speciální kanyla pro skin tightening s plochým laserovým vláknem, které bylo vyvinuto výhradně pro napnutí pokožky v delikátních oblastech jako je obličej a krk (například v oblasti nosoretních rýh či brady). Kanylu lze také použít k optimalizaci výsledku po faceliftu a k vylepšení malých asymetrií.

Díky laserové liposukci nové generace získáte dokonalé křivky těla výrazně rychleji, šetrněji a celkový čas nejen samotného zákroku, ale zejména následné rekonvalescence bude opět o poznání kratší, než tomu bylo doposud!

www.yesvisage.cz

reklama

reklama

reklama

reklama