Přeskočit na obsah

Milion žen podstoupilo augmentaci s prsními implantáty Motiva!

Společnost Motiva v lednu dosáhla k číslu 1 milion odoperovaných prsních implantátů po celém světě od roku 2015, kdy vznikla. V Česku a na Slovensku bylo odoperováno během čtyř let okolo 10 tisíc žen s mírou pooperačních komplikací pod 1 %! Každý rok počet žen s augmentací prsou s implantáty Motiva roste.

Společnost Motiva vznikla v roce 2015. Za pouhé čtyři roky s jejími implantáty pracují tisíce chirurgů až 75 zemích světa. Motiva je technologicky nejvyspělejším implantátem  dostupným na trhu, a tak není divu, že si je ženy natolik oblíbily. „V České republice a na Slovensku se nám za 4 roky podařilo zoperovat přibližně deset tisíc páru implantátů. Po celém světě jsme dosáhli na jeden milion odoperovaných implantátů,“ komentuje úspěch Ing. Julie Kališová ze společnosti ADYTON, která je výhradním dodavatelem implantátů Motiva pro český a slovenský trh a dodává. „Skvělým výsledkem je, že míra pooperačních komplikací je pod  jedním procentem!“

Trendy
Každý produkt má svoji sezónnost, jinak tomu není ani u implantátů. „Nejsilnější sezóna je v období od září do května. Na druhou stranu nemůžeme říci, že by se prodej v létě rapidně snížil. Spíš v tuto dobu podstupují augmentace prsou, ženy které mají čas na rekonvalescenci v tomto období, jako jsou například učitelky,“sděluje Kališová a dodává. „Nejoblíbenější u žen jsou implantáty Motiva Ergonomix, které vypadají nejpřirozeněji.“ Motiva implantáty jsou jedinečné díky svému přirozeném vzhledu, malé pooperační jizvě a inovativnímu povrchu, který minimalizuje riziko komplikací.

reklama

reklama

reklama

reklama