Přeskočit na obsah

Držitel Thálie Peter Pecha si plní sny. Pomáhá mu Marcus Tran z TroubleGangu

Držitel ceny Thálie Peter Pecha se rozhodl plnit si sny. V posledních letech se sice stál miláčkem muzikálových nadšenců, nyní by rád ale prorazil i jako sólový zpěvák. A pomoct mu v tom má kytarista TroubleGang a producent Markus Tran!

Peter Pecha se sice aktuálně připravuje na muzikál We Will Rock You, který bude mít premiéru již 18. dubna v pražské Tipsport Areně, i tak si ale našel čas na svůj životní sen, který v posledních letech musel jít stranou. Rád by totiž svou vlastní hudbou dobyl koncertní sály.

“Hudbu miluju už od dětství a měl jsem i vlastní kapelu. Vystupovali jsme na Slovensku a musím přiznat, že i celkem úspěšně. I proto jsem se rozhodl pro studium zpěvu na JAMU,” vysvětluje Pecha s tím, že po dokončení studia ale přišly nabídky z divadel a proto musela jít jeho vysněná sólová dráha zpěváka stranou.

Ačkoliv byl neustále pracovně vytížený, psal si alespoň takzvaně do šuplíku. A dneska je za to rád. “Celý život jsem chtěl stát na pódiu jako zpěvák, dělat hudbu, koncertovat a nechci se toho snu vzdát. Rozhodl jsem se, že to zkusím. Proto jsem kontaktoval producenta Markuce Trana, kterému jsem pustil svou hudbu, vysvětlil svůj koncept a on se rozhodl se mnou do toho jít,” říká představitel Galilea a Britneyho z We Will Rock You s tím, že s Tranem jsou, co se vnímání hudby týče, na stejné vlně nejen.

“Rozhodli jsme se, že uděláme něco co nás baví a uvidíme jestli se to chytí. V každém případě si tu práci chceme užít. Chceme dělat komerční hudbu, za kterou si budeme stát a věřím, že se bude líbit,” dodává Pecha, jehož fanoušci se ale nemusí bát, že pověsí svou muzikálovou kariéru na hřebíček. Když není s Tranem ve studiu, připravuje se na očekávaný muzikál s hity legendárních Queenů We Will Rock You.

“Zpívat písničky Freddieho Mercuryho je pro mě neskutečná výzva a moc se těším, až muzikál představíme divákům. Je to show, která tady ještě nebyla,” říká Pecha, který se divákům představí již 18. dubna v pražské Tipsport Areně, kde proběhne premiéra muzikálu We Will Rock You. A lístky jsou již v prodeji.

Termíny: 18. 4. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 14:00 18. 4. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 19:00 (SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA) 25. 4. 2020 – OSTRAVA, Ostravar arena, 14:00 25. 4. 2020 – OSTRAVA, Ostravar arena, 19:00 16. 5. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 14:00 16. 5. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 19:00 23. 5. 2020 – BRNO, DRFG Aréna, 14:00 23. 5. 2020 – BRNO, DRFG Aréna, 19:00

reklama

reklama

reklama

reklama