Přeskočit na obsah

MAMA restaurace je správná volba! Dokonale uspokojí vaše chuťové pohárky

MAMA restaurace jsou po celém světě známé svou výbornou nabídkou jídel z celého světa. A stejně je tomu i v naší restauraci v Praze, kde se na novém menu mísí pečlivě vybrané pokrmy z Francie, Ameriky, Itálie, Číny, Vietnamu, Japonska, ale také lokální speciality. Vše si můžete užít v naší restauraci s velkým dřevěným stolem pro větší skupiny a menšími stolky pro větší soukromí. Jakmile se na jaře vrátí sluníčko, budeme pro vás mít opět otevřenou naší terasu, kde si můžete užívat krásné jarní a letní dny. 

Nové menu klade důraz na kombinaci klasických a moderních pokrmů a nabízí něco pro každého. Restaurace MAMA propagují tak zvaný sharing style, tedy objednání více jídel, o které se u stolu podělíte. Máte tak možnost ochutnat více chutí a odnést si z restaurace skvělý zážitek. Samozřejmě si ale také můžete objednat své oblíbené jídlo každý sám.

Novinky mezi předkrmy zahrnují jemný hovězí tatarák se smaženými kapari a topinkou, gua bao s vepřovým bokem, zeleninou a hoi sin omáčkou, tuna tataki se sezamem a omáčkou ponzu, jarní závitky s červeným zelím a sladkokyselou omáčkou nebo krémovou italskou burratu. 

Jaká je nabídka?
Mezi hlavními jídly určitě neodoláte populárnímu čevabčiči v domácím pita chlebu, karamelizovanému kuřeti s hráškem a pak choi, grilované dorádě se sečuánskou pikantní omáčkou nebo trendy quinoa poke bowl s kuřetem nebo lososem. MAMA nabízí také své klasiky jako MAMA burger s hranolkami nebo kachní permentier s míchaným salátem. Pro milovníky lokální kuchyně se servíruje domácí guláš se špekovými knedlíky, BBQ vepřová žebra, jehněčí koleno nebo konfitovaná hovězí líčka na víně s bramborovou kaší. V naší troubě na dřevo vám připravíme deset druhů té nejlepší pizzy. 

Pokud máte na závěr rádi sladkou tečku, určitě doporučujeme ochutnat něco z naší nabídky. Ta zahrnuje čokoládový créme brulée, cheescake s lesním ovocem, citrónový koláč, ořechový dortík nebo pečený švestkový puding s hruškovým kompotem. 

V MAMA nabízíme také zajímavou nabídku vín a domácích limonád a nebo koktejly namíchané našimi skvělými barmany. U baru si tak po večeři můžete užít drinky s vašimi přáteli a ve čtvrtek, pátek a sobotu si třeba i zatancovat na hudbu našich DJs.

Něco o Mama Shleter
Po mnoha úspěšných letech v Club Med (spoluzaloženo rodinou Trigano), Serge Trigano uvedl hotely Mama Shelter v 2008 společně se syny Benjamin a Jérémie. Od začátku byla jasná filosofie, že Mama Shelter nabídne hostům mix zábavy, dostupnosti a skvělých služeb a to ve městech, které zakladatelé řetězce milují. Byla vybrána města s příběhem, kde je možné vybudovat nezvyklá, ekcentrická a unikátní místa jakými hotely Mama Shelter jsou. 

Prvním městem, kde byl hotel otevřen je Paříž, následovaly Marseille, Lyon, Bordeaux, Los Angeles, Rio de Janeiro, Praha, Bělehrad a Toulouse. Na řadě jsou Lille, Londýn, Paříž východ West, Lucemburk, Dubai, Rome, Lisabon a mnohá další města.  V roce 2014 se s Mama Shelter spojila mezinárodní hoteliérská společnost Accor, aby dále rozvíjela unikátní koncept a umožnila zažít ho cestovatelům po celém světě. 

reklama

reklama

reklama

reklama