Přeskočit na obsah

Česká Miss Klára Vavrušková: Vánoce miluju, trávím je s rodinou

Když ten nahoře rozdával krásu, Klára Vavrušková šla minimálně třikrát. Nedávno získala třetí místo na Miss Earth a jenom tak potvrdila, že české dívky patří k nejvíc sexy na celé planetě. Jak to má modelka s Vánocemi? A uklízí doma, je to holka do nepohody?

Kláro, Vánoce jsou doslova za rohem, kde je budeš trávit?
Vánoce budu určitě trávit doma s rodinou v mém rodném Kostelci nad Orlicí. Myslím, že nejen o Vánocích má být právě rodina pohromadě. Určitě zajedu navštívit i mé vzdálenější příbuzenstvo, už se na svátky klidu a pohody moc těším.

Jsou vánoční svátky tvé oblíbené?
Ano, Vánoce miluju! Jak jsem již zmiňovala, jsou to svátky, které trávíme především v rodinném kruhu a tak to mám ráda. Každý rok se velmi těším na všechno, co je s Vánocemi spojené, pečení, vaření, dárky, apod.

Co domácí práce, říká ti to něco?
Domácí práce dělám přes celý rok. Stále je co uklízet a vařit. Musím se však přiznat, že peču právě jenom na Vánoce a to pouze občas. Tentokrát jsem se k tomu vůbec nedostala. Navíc jsem stále v Praze a tady je toho na práci víc, než dost. Loni jsem pekla perníčky, rohlíčky, ale teď mi to nějak nevyšlo, za rok musím zase zabrat.

Pro koho je nejtěžší dárky shánět?
Nejtěžší je shánět dárky určitě pro pány. Přesněji řečeno, pro mužské pohlaví. Pro ženu vždy něco vymyslíte, kosmetiku, dekorativní i praktické věci do domácnosti, apod., ale pro chlapa? Většinou si právě je nechávám až naposled, abych si to pořádně promyslela.

Co u tebe na Vánoce rozhodně nesmí chybět?
Pohodová rodinná atmosféra, vánoční stromeček, bramborový salát, kapr, cukroví, vánoční koledy a hlavně pohádky.

Chystáte se během svátku nebo těsně po nich s přítelem někam na hory, případně za teplem?
Rádi bychom si vyrazili někam zalyžovat. Nemáme však přesně daný plán, ale určitě něco podnikneme. Do tepla se bohužel nechystáme, ale toho já jsem si sama tento rok, hlavně tedy v říjnu, kdy jsem byla na Filipínách, užila dost, že už se těším na sníh.

Blíží se konec roku, je tedy čas bilancování. Jak bys zhodnotila svůj rok 2019?
Jako rok velkých změn. Stala jsem se Česko-slovenskou Miss a zároveň o dva měsíce později uspěla i na světové soutěži Miss Earth a stala se tak Miss Earth Water 2019. Poznala jsem spoustu nových lidí, ze kterých se stali i mí kamarádi. Do života jsem si odnesla mnoho nových zkušeností, zážitků a určitě bych neměnila.

reklama

reklama

reklama

reklama