Přeskočit na obsah

Zuzana Bubílková trpí před vystoupením nervozitou. Dovede s tím bojovat

Moderátorka a satirička Zuzana Bubílková má přesně spočítané, kolikrát už zasedla do poroty soutěž Muž roku. Nejinak tomu bylo i letos. Zúčastnila se prvního castingu letošního ročníku, který se konal na pražském Střeleckém ostrově.

„Ředitel soutěže David Novotný mě oslovil před dvanácti lety, jestli bych ho nepodpořila se soutěží Muž roku a od té doby se ráda zúčastňuji. Jsem ráda, že se okruh mladých mužů rozšiřuje o lidi, kteří mají víc odvahy, než předpokladů státse Mužem roku. Ať si to zkusí, ať vidí konkurenci. Fandím mladým lidem, kteří si fandí. My porotci se na to ale musíme dívat střízlivýma očima. Ten muž musí mít nějaké dovednosti a fyzické předpoklady. Konkurz je na to, abychom takové muže našli a poslali je do finálové dvanáctky,“uvedla moderátorka.

Většina mladých mužů se na castingu ocitli úplně poprvé. Překonávají nervozitu, trému. Také Zuzana Bubílková přiznala, že po letech praxe trpí nervozitou. „Já nemám trému z diváků nebo kamery. Jsem spíš nervózní, jestli mé povídání zaúčinkuje, jak bude obecenstvo reagovat. Za ty roky se dokážu na vystoupení koncentrovat. V hlavě si proberu všechny možné situace a snažím se na ně připravit. Jsem připravená i na to, že na mne někdo vykřikne nebo ve studiu praskne žárovka. Je důležité, aby člověk nedal na sobě znát, že uvnitř panikaří.  A také ze zkušenosti vím, že když se člověk uvolní a působí bezprostředně, publikum mu odpustí kdeco. Není to o tom, jestli je člověk krásný nebo ošklivý, jde o to, jestli dokáže tu vnitřní pozitivní energii pustit do publika. To samé je u těch kluků. Každý je nějaký, ale pokud je bezprostřední a naváže kontakt, toho rádi pošleme do finále. Mám pocit, že takových kluků je rok od roku víc. Proto je také každý rok čím dál těžší vybrat finálovou dvanáctku.“

Zuzana Bubílková je sběratelkou postřehů, hlášek a situací. Ty potom přetaví v příběhy, kterými baví diváky na vystoupení. I soutěž Muž roku je studnicí postřehů.„Velký úspěch má historka, kdy popisuji, jak jsem byla na vystoupení finalisty, který dělal skupinový umělecký striptýz. Ten člověk má můj obdiv, protože musí na sobě denně makat a nazkoušet takovou hodinovou show není legrace. Pamatuji si také na adepta, který měl v dotazníku napsáno, že je model a měřil 160 centimetrů. Výšku modela nepotřeboval, protože předváděl a fotil boty. A jsou další zážitky,“ smála se Zuzana Bubílková. V porotě zasedl i producent Gabriel Grillotti, MUDr. Zuzana Macko z Kliniky Face Expert, Petra Dobrovská majitelka Knihy Dobrovský, Mužové roku Matyáš Hložek, František Nobloch, Dominik Chabr či Rostislav Procházka, Pavel Višňovský z Jaro Managementu, pojišťovák Honza Jan Ondroušek, Barbara Kirchnerová redaktorka z TV Prima.  Soutěž mužské krásy a sympatií letos slaví 25 let trvání. Finálovým kláním prošlo opravdu hodně mladých mužů. Z některých jsou TOP modelové, úspěšní účastníci světových soutěží, většina si ze soutěže odnesla „jen“ novou životní zkušenost. A to není málo!„Letos se přihlásilo nebývalé množství mladých mužů. Nezávidím porotě, protože každý z chlapů je něčím jedinečný a vybrat finálovou dvanáctku není jednoduché,“ uvedl ředitel soutěže David Novotný a pozval mladé muže na druhé kolo castingu, které se koná 20. dubna 2024 na pražském Střeleckém ostrově.

reklama

reklama

reklama

reklama