Přeskočit na obsah

Získejte dokonalé tělo díky nejmodernějším metodám a technologiím

Už dlouho si přejete vylepšit některé partie vašeho těla, které nejsou zrovna podle vašich představ? Stále však váháte, protože si nemůžete dovolit být na dlouho vyřazeni z pracovního procesu? Neváhejte, představíme vám nejmodernějším zákroky, které splní vaše sny i přání do nejmenších detailů.

Zbavte se problematických partií

Přestože pravidelně cvičíte, jsou partie, které se vám přes veškerou snahu nedaří vytvarovat. Navíc vlivem sedavého zaměstnání, životního stylu, přibývajícím rokům a v případě žen díky těhotenství, se vaše tělo pomalu, ale jistě mění. Vaše boky, bříško či stehna nabírají na objemu rychleji než kdykoliv předtím. Pomoci vám může dnes nejvyhledávanější a zároveň nejúčinnější metoda trvalého odstranění tuku – laserová liposukce SlimLipo. Skvělé je, že během jednoho zákroku lze odsát nadbytečný tuk i z více partií najednou. „Velkou výhodou liposukce SlimLipo je, že předchází vzniku nerovností a kožních převisů. Jako jediná liposukce zároveň stahuje a vypíná pokožku, a to s minimální rekonvalescencí,“ prozrazuje specialista na tumescenční a laserové liposukční techniky MUDr. Tomáš Paduch z Kliniky YES VISAGE.

Vylepšete siluetu těla

Trápí vás celulitida? Ztrácí vaše tělo ladné křivky? Hlavně bříško, boky či zadeček mají k dokonalosti daleko? Vyzkoušejte zcela neinvazivní unikátní přístrojové ošetření YES Body Care, které nemá díky kombinaci 4 metod v jednom ošetřujícím procesu obdoby. Kombinuje inovativní patentovanou technologii Roboderm výrazně stimulující pojivovou tkáň díky trojnásobné hloubkové síle s účinky moderní laserové a LED technologie a aplikací účinných sér. Dosud technologie žádného jiného neinvazivního ošetření tohoto typu neobsahovala tuto čtyř-kombinaci najednou a nedokázala dosáhnout až 21 600 mikrostimulací za minutu.
Proto již během několika ošetření zvládne výrazně předefinovat siluetu postavy. Efektivně bojuje proti celulitidě, otokům, křečovým žilám i tukovým usazeninám v problematických partiích.

Skoncujte s křečovými žilami

Už dlouho přemýšlíte o odstranění křečových žil, ale bojíte se narkózy, bolestivého zákroku a zdlouhavé rekonvalescence? Nemusíte! Existuje moderní metoda, kdy se nemocná žíla uzavře pomocí certifikované žilního lepidla VenaSeal a postupně se vstřebá. „Velkou výhodou této metody je, že zákrok trvá pouhých dvacet minut, je zcela bezbolestná a provádí se za plného vědomí pacienta. Navíc po zákroku není třeba dodržovat žádný speciální režim, ani nosit kompresivní punčochu. Pacient se okamžitě může vrátit naplno do života i sportovat,“ vysvětlujete cévní chirurg docent MUDr. Peter Baláž z Kliniky YES VISAGE.

Pořiďte si svůdný dekolt

Zvětšení prsou nikdy předtím nebylo snazší a bezpečnější! Díky nové unikátní metodě dochází k vložení speciálních implantátů do prsou řezem často pouhých 2,5 centimetrů přes speciální sterilní sáček ve tvaru trychtýře. To potvrzuje i primář plastické chirurgie MUDr. Martin Molitor z Kliniky Yes Visage: „Pro námi používané implantáty je charakteristické, že díky velmi poddajnému a vůči poškození stabilnímu gelu, se dá použít menší řez než u jiných implantátů stejného objemu. Navíc nabízí některé další unikátní vlastnosti, jako je ergonomický gel, tedy silikonový gel, který se přizpůsobuje poloze těla a chová se podobně jako prsní žláza.“ Kromě menší jizvy a snížení možnosti komplikací při hojení rány na minimu, se můžete těšit na žádoucí poprsí, které bude působit stejně přirozeně jako prsa přírodní.

Více na www.yesvisage.cz

reklama

reklama

reklama

reklama