Přeskočit na obsah

Vyzkoušejte si nová prsa v Brandeis Clinic

Toužíte po novém poprsí? Nejste si ale jistá a máte obavy? Zavítejte v úterý  10. prosince do kliniky Brandeis Clinic na Praze 1,  kde si za pomocí 3D brýlí můžete prohlédnout přibližný výsledek. Váš sen se tak může stát brzo skutečností! Konzultace s 3D scan Motiva Image je zcela zdarma, tak nač čekat! Počet míst je omezen.

Prsa z budoucnosti

Zvětšení prsou patří k nejžádanějším zákrokům plastické estetické chirurgie. Nedílnou součástí je ale správný výběr velikosti, typu a materiálu implantátu samotného. Společnost Motiva, která vyrábí prémiové prsní implantáty, ve spolupráci s Brandeis Clinic by Lucie Kalinová připravila sérii bezplatných konzultací s 3D scanem Motiva Imagine. Nahlédněte do budoucnosti a zjistěte, jak by vypadal výsledek zvětšení prsou u vás. Za pomocí brýlí promítajícími virtuální realitu si můžete prohlédnout přibližný výsledek, měnit parametry implantátů a lépe se rozhodnout.

Hlavně „přirozeně“

Každý vnímáme estetiku jinak, ale poslední dobou se trend v oblasti augmentace mění z velkých a na první pohled rozeznatelných implantátů na přirozeněji vypadající výsledky. Je skvělé, že i výrobci implantátů vyhoví těmto požadavkům pacientek,“ říká MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D.

Implantáty Motiva jsou vyrobené ze speciálního měkkého gelu – ProgressiveGel Ultima, který se přizpůsobuje pohybu ženského těla a působí tak jako přirozené poprsí.

Vyzkoušejte si nová prsa

Příští termín konzultace na Brandeis Clinic je 10. 12., kde si můžete vyzkoušet jak virtuální realitu, tak testovací podprsenku a osahat si implantáty a vybrat si nejvhodnější pro nejlepší výsledek operace.

Místa jsou omezená, takže si to své zarezervujte co nejdříve, a to na telefonu 226 291 640 nebo e-mailu info@brandeisclinic.cz

reklama

reklama

reklama

reklama