Přeskočit na obsah

Vyřešte křečové žíly rychle bez nutnosti zdlouhavé rekonvalescence

Myslíte, že to není možné? Za pomoci unikátní metody VenaSeal máte během chvilky po starostech. Vše zvládnete i během polední pauzy na oběd a hned po zákroku se můžete vrátit k běžným každodenním aktivitám.

Důvodů, proč se křečové žíly objevují je hned několik – genetika, sedavé zaměstnání nebo práce, kdy jste celý den na nohou. Důležitým měřítkem je také životní styl – obezita, strava a málo pohybu. „Dle studie trápí tento problém 30 až 60 % populace. Nejlehčí forma křečových žil tzv. metličkovité varixy se vyskytují téměř u každého druhého člověka. Závažnější podoba křečových žil postihuje asi 30 % dospělých. Podrobněji tuto problematiku popisuji v mé nové knize Žily, žilky a varixy,“ prozrazuje docent MUDr. Peter Baláž, cévní chirurg z Kliniky YES VISAGE.

Neodkládejte léčbu
Křečové žíly se rozhodně nevyplatí podceňovat. Při zanedbání péče může dojít například k zánětu povrchového žilního systému a v krajních případech pak k rozvoji kožních změn až bércového vředu. Důsledkem městnající se krve, může vzniknout krevní sraženina (trombóza), která i když výjimečně může způsobit plicní embolii.
Hodně z nás však zákrok odkládá. Stojí za tím zejména obavy z klasického poměrně bolestivého chirurgického řešení, které nabízí většina nemocnic a ním spojená narkóza a následná zdlouhavá rekonvalescence. Svěřte své nohy do profesionální péče odborníků z Kliniky YES VISAGE, která nabízí moderní způsoby léčby křečových žil.

Nejlepší volba
Doslova revolucí v odstranění křečových žil je metoda VenaSeal, kdy se nemocná žíla se uzavře za pomoci speciálního žilního lepidla. Hodí se pro všechny, kteří se chtějí efektivně zbavit křečových žil a nechtějí být na dlouho vyřazeni z aktivního a pracovního života. „Co se samotného onemocnění týká, je možné takto účinně řešit křečové žíly na podkladě onemocnění povrchového žilního systému,“ vysvětluje docent MUDr. Peter Baláž, cévní chirurg z Kliniky YES VISAGE.

Celý zákrok trvá pouhých dvacet minut, je bezbolestný a provádí se za plného vědomí pacienta. Po zákroku odcházíte bez problému domů a nemusíte dodržovat žádný speciální režim, ani nosit kompresivní punčochy nebo se omezovat v běžných aktivitách.

www.yesvisage.cz

reklama

reklama

reklama

reklama