Přeskočit na obsah

Větší prsa bez plastiky? Jasně, podívejte se na Annu Benešovou!

Finalistka České Miss Anna Benešová je, pokud jde o ňadra, velmi dobře vybavená. Příroda zde opravdu nešetřila a rozdávala plnými hrstmi. Ale jelikož sexy brunetka je děvče chytré, tak dobře ví, že i přírodě je občas potřeba pomoci. Přípravek NadraIN Forte je ideální řešení.

Na svém instagramovém profilu teď Benešová zveřejnila soutěž, která jistě všechny dívky a ženy potěší. Mohou totiž právě balení NadraIN Forte vyhrát, a to dokonce na dva měsíce! „Blíží se léto a pevnější a větší prsa oceníme každá, ne? A že to teda zatraceně funguje,“ napsala si k příspěvku modelku. Výrobce tohoto doplňku stravy si pro reklamu nemohl vybrat nikoho povolanějšího. Anna je opravdu chodící důkaz místo slibů, že všechno stoprocentně funguje.

Můžete si sice říkat, že kde příroda nenadělila, nestane se vůbec nic. Opak je ale pravdou, o čemž svědčí mnoho a mnoho spokojených zákaznic. Navíc, když to nevyzkoušíte, nemáte šanci se přesvědčit. „Já na sobě vážně vidím, jak je NadraIN Forte skvělý. Není to totiž jen o velikosti, ale i pevnosti a kráse prsou,“ vysvětluje Benešová. Zkuste se na Anny profil podívat (najdete ho zde). Soutěžit vás přeci nic nestojí…

reklama

reklama

reklama

reklama