Přeskočit na obsah

Už se nemusíte budit rozlámaní. AZA nábytek má řešení

Dvě pětiny Čechů hledají způsob, jak se lépe vyspat. Někteří spí málo, ostatní nekvalitně. Odpověď přináší AZA nábytek. V našich postelích se pohodlně vyspíte a ráno vstanete dokonale odpočinutí. V AZA nábytek si potrpíme jen na to nejlepší, takže se můžete spolehnout, že na zakázku vyrobíme postel přesně podle vašich představ.

Ať už chcete postel dokonale umístit do vaší ložnice, sníte o lůžku s masivním čelem anebo jste zkrátka unavení z věčného vstávání z nízkého ležení, máme pro vás řešení na míru. K tomu pevné rošty a nejpohodlnější matrace výhradně od předních českých výrobců. V AZA nábytek jiné nenajdete.

„Žádné přání pro nás není příliš velké. A pokud si nejste jistí, naši odborníci vám navrhnou ideální postel přímo pro vás,“ ujišťuje zákazníky ředitel společnosti AZA nábytek Stanislav Šrejber.

Na výběr máte z více než 120 typů postelí. Čekají na vás populární boxspringy, které si zákazníci oblíbili kvůli jejich luxusnímu vzhledu a maximálnímu pohodlí. V nabídce najdete ale i postele s roštem a velkým úložným prostorem. A v AZA nábytek myslíme také na praktické rozkládací pohovky nebo válendy.

Z našeho širokého katalogu si vybral i Antonín Charouz, automobilový závodník, podnikatel a majitel stejnojmenné stáje startující v seriálu Formule 2 Charouz Racing System.

„Měl jsem přesnou představu, jak by měla má postel vypadat. Ale až v AZA nábytek mi splnili všechny moje požadavky. Vybral jsem si vysokou čalouněnou postel Atlanta v bílé ekokůži s polohovatelnými rošty,“ říká spokojeně Antonín Charouz.

Nakoukněte k nám už dnes. Širokou nabídku postelí si můžete prohlédnout kdykoliv a pohodlně z domova na našem e-shopu www.AZA-nabytek.cz. Přes 150 postelí navíc držíme skladem. Objednávky sériových modelů tak doručíme už do 5 dnů.

Ať už si ale u nás koupíte jakoukoliv postel, můžete se spolehnout na 2letou záruku. Objednávejte on-line nebo na splátky a nezapomeňte si prohlédnout naši akční nabídku, kde najdete produkty i s více než 50% slevami.

Pokud si ale přeci jen chcete před nákupem prohlédnout modelové postele, osahat si je a klidně si na nich i poležet, přijeďte za námi do naší prodejny. Najdete ji ve východočeských Hynčicích, zhruba 10 kilometrů od Broumova.

Těšíme se na Vás.

O společnosti AZA nábytek

Jsme malá rodinná firma, kterou v roce 2012 založil Stanislav Šrejber. Tehdy jsme vyrobili a prodali první postel. Začínali jsme jen ve třech lidech, ale během deseti let si nás oblíbily tisíce zákazníků. Dnes firmu tvoří 25 zapálených lidí, díky nimž dodáváme 400 postelí a dalšího nábytku měsíčně. Stále ale stavíme na rodinném charakteru firmy s důrazem na tradici a nejvyšší kvalitu.

reklama

reklama

reklama

reklama