Přeskočit na obsah

Tyhle dva prostě chcete! Maxa s Myslivcovou zase vedou Kissparádu!

Když jsme tento týden psali, že Martin Maxa a Dominika Myslivcová vyhrála prestižní Kissparád, určitě jsme netušili, že to bude mít pokračování. Je však evidentní, že jejich hit Věk jsou jen čísla se líbí. Po pár dnech je totiž v čele žebříčku rádia Kiss znovu!

Ústřední písnička k filmu Román pro pokročilé hudební fanoušky oslovuje. Ono se nakonec není čemu divit, je to song ze života a jak Maxa, tak Myslivcová si i v reálu žijí své velmi zajímavé příběhy. Pokud se ptáte, proč písnička takto boduje až teď, když film měl premiéru už loni v září, tak je vysvětlení jednoduché. Až před pár dny totiž song oficiálně vyšel spolu s DVD k Románu pro pokročilé (koupit můžete třeba na filmarena.czbontonland.cz a další. Do vyhledavače stačí zadat Román pro pokročilé). A pokud jde o Kissparádu, je to opravdu skvělý počin. Nestává se často, aby se jakýkoli hit prosazoval až tak výrazně a nechával za sebou slavné hvězdy jako například Lady Gaga, Dua Lipa a další.

Jste zvědaví, jak to všechno dopadne? Tak poslouchejte ve středu od 20 do 22 hodin Kissparádu na rádiu Kiss (najdete zde). Jako vždy vás pořadem provedou skvělí moderátoři Veronika Stýblová a DJ Basslicker. Samozřejmě na stránkách Kissparády můžete pro své interprety také hlasovat. Pokud se vám tedy písnička Věk jsou jen čísla nelíbí, změňte pořadí. Nebo naopak náskok Martina Maxy a Dominiky Myslivcové ještě navýšíte a necháte je vyhrát podruhé za sebou?

Odkaz na videoklip najdete zde:

reklama

reklama

reklama

reklama