Přeskočit na obsah

Trendy estetické medicíny

Estetická medicína patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející lékařské obory. Zájem právě o její služby rok od roku roste a s tím souvisí neustále rostoucí nabídka nejrůznější zákroků, ale i zdokonalování technologií, materiálů a postupů, které ji posouvají vpřed.

Individuální přístup

Každý jsme jiný a máme i jiný pohled na věc. Proto respektování vašich přání by mělo být samozřejmostí. Neznamená to, že lékař bude jen plnit vaše požadavky. Vždy by mělo jít o dialog. Ze strany lékaře pak o nastínění možných řešení spolu s vysvětlením očekávaných výsledků. K cíli totiž často vede více než jedna cesta. A pokud se třeba bráníte nějakému postupu či metodě existují jiné, které třeba bez problému přijmete. Pravdou je, že různá ošetření mají různý výsledný efekt. Nicméně konečné rozhodnutí by mělo být na vás. Vaše tělo, vaše volba!

Nové účinnější přístroje
Do popředí estetické medicíny se dostávají moderní technologie, zejména nové lasery. „Nejmodernější lasery dokáží kromě běžných zákroků neinvazivně viditelně omladit pleť, šetrně ale efektivně řešit problém chrápání či stresové inkontinence či intimní omlazení a mnoho dalšího,“ říká manažerka Kliniky YES VISAGE.

Dnes už zcela nenahraditelným pomocníkem je laser při liposukci. „Nově u nás nabízíme pokročilou laserovou liposukční technologie LipoLife 3G, která je výrazně šetrnější, výkonnější a až dvakrát rychlejší oproti konvenční laserové liposukci. Jako první laserem asistovaná liposukce zvládne odsávání a laserování problematické oblasti zároveň. Umožňuje získat nejvyšší možnou kvalitu tuku pro jeho další případné využití např. k modelaci poprsí či jako výplň k omlazení tváře,“ prozrazuje manažerka Kliniky YES VISAGE.

Také nejmodernější neinvazivní přístroje dokáží pomoci vaší kráse. Bojovat proti povadlým konturám těla, celulitidě, křečovým žilám, otokům či nechtěnému hromadění tuku zvládne unikátní přístrojové ošetřeníYES Body Care. Jedná se o inovativní a patentovanou kombinaci 4 metod v jednom ošetřujícím procesu. Stimuluje pojivovou tkáň a pracuje s tukovou vrstvou díky kombinací trojnásobné mikrostimulace s účinky moderní laserové a LED technologie a aplikací účinných sér.

Zákroky s minimální rekonvalescencí
Dalším trendem v estetické medicíně jsou zákroky, které nabízejí maximální efekt s menší zátěží a bez dlouhého zotavování. „V oblasti chirurgie prsou se zdokonalují techniky vkládání a ukotvení implantátu umožňující menší jizvu spojenou se zákrokem,“ zmiňuje manažerka Kliniky YES VISAGE. V případě omlazení obličeje se výrazně zvyšuje zájem o méně invazivní face-lifty jako je YES FastLifts výrazným omlazujícím efektem. Jde o minimálně invazivní zákrok, bez nutnosti celkové anestezie i použití obvazů a bez dlouhého hojení.

Komplexní řešení
Nezaměřovat se pouze na jeden problém, ale vnímat tvář jako celek, je v estetické medicíně zásadní. Ruku na srdce, do ordinace estetického dermatologa vás obvykle vyšle až výrazná vráska, nejčastěji mezi obočím tzv. mračivka, kterou zkrátka úspěšně nelze zamaskovat. To, že široký obličej už léta maskujete díky vhodnému účesu, úzké rty zvětšujete konturkou, vnější oční koutky směřující dolů se snažíte nadzvednout líčením, považujete za nechtěné rodinné dědictví, se kterým nic moc nenaděláte. To je však velký omyl! Za pomoci estetické beautifikace tváře, která se zaměřuje na harmonizaci tváře pod dohledem zkušeného lékaře, můžete tyto nedostatky napravit. „Jde o korekci obličejových charakteristik nebo drobných vad, s cílem zlepšit vzhled tváře. Nejčastěji spočívají v úpravách nosu, rtů, očí, tváří, čelisti, brady, či v kombinaci těchto zákroků,“ přibližuje manažerka Kliniky YES VISAGE.

www.yesvisage.cz

reklama

reklama

reklama

reklama