Přeskočit na obsah

Tomáš Arsov se stal tváří známé značky Babyliss

Kadeřník Tomáš Arsov patří ve svém oboru mezi absolutní špičku v České republice, možná i v Evropě, ne-li na světě. Není se tedy čemu divit, že má v televizi vlastní pořad a že se o něj perou prestižní značky. Naposledy se stal tváří francouzského specialisty v péči o vlasy – značky Babyliss.

 Arsov  otevřel nový salon v Soukenické ulici v centru Prahy. Holt, když se daří, je třeba podnikání rozšiřovat a nezůstávat při zemi. Z jeho kadeřnictví je to coby kamenem dohodil do Pařížské, což nejedna ze zákaznic jistě ocení. Navíc nemusejí chodit pěšky, Tomáš nabízí na půjčení elektrického Smarta, což znamená nejen ohleduplnost k přírodě, ale také bezproblémové parkování (díky elektrickému pohonu i na modrých zónách). Něco takového u nás nemá obdoby. Pro Arsova je to ale jen jedna z mnoha „doplňkových“ služeb, které nabízí. 

 Plusem je jistě i to, že má vlastní řadu kosmetiky, dámy tak s naprostou jistotou vědí, co jim dává na vlasy. Nikdo se nemůže divit, že k němu chodí spousta známých tváří. Když ho oslovila značka Babyliss, aby se stal její tváří, Tomáš neváhal. „Je to velmi kvalitní a známá značka, jsem rád, že si vybrali právě mě,“ nechal se slyšet známý kadeřník, který má na TV Barrandov vlastní pořad. Stará se tam o proměny jednotlivých žen a nutno dodat, že když se mluví o zlatých ručičkách, v případě Arsova to platí dvojnásob. 

reklama

reklama

reklama

reklama