Přeskočit na obsah

To jsou kousky: Myslivcové stále rostou!

Dominika Myslivcová má spoustu fanynek, o tom není třeba pochybovat. Mnoho dívek by chtělo být jako ona a také mít bujné poprsí jako tato blondýnka. Je to možné? Ale ano!

Jasně, příroda v tomto ohledu na Dominice nešetřila. Nadělila jí překrásný dekolt, na který už se chytila celá řada mužů (a jeden čuník, se kterým se ráda chlubí na Instagramu). Ovšem štěstíčku je třeba jít naproti a když se do toho dá trošku srdíčka, úspěch je na světě. Myslivcová se tohoto hesla drží možná i proto, že její postelí prošla i celá řada sportovců a právě oni tuto větu rádi používají. Blondýnka je tváří produktu NadraIN Forte, po kterém její jsou její prsa v podstatě dokonalá. „Jsem s tímto výrobkem moc spokojená. Výsledky jsou totiž vidět opravdu brzy. Takže jestli se nechystáte rovnou na plastiku, je to skvělá volba,“ pochvaluje si Myslivcová. Není se čemu divit, svým ňadrům dopřává jen to nejlepší, což NadraIN Forte splňuje do puntíku. Navíc je jednou z mála celebrit, která má prsa vlastní, žádné silikony.

Tento výrobek přispívá k udržení hladké, hydratované a pružné kůže, zároveň omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí. Obsahuje přírodní látky, které šetrnými a běžnými mechanismy modulují účinky přirozených ženských hormonů. Takže si do těla „necpete“ žádnou chemii. „Není třeba se bát vedlejších účinků. Zkrátka proto, že žádné nejsou, vše je vážně jen na přírodní bázi,“ popisuje vlastní zkušenost Myslivcová. Přírodě je holt třeba někdy pomoci…

Foto: Instagram

reklama

reklama

reklama

reklama