Přeskočit na obsah

Textařka celebrit známá z Talentu se nechává v Thajsku rozmazlovat svou sestrou

O SharkaSs, neboli Šárce Geroldové, nebylo poslední dobou slyšet. „Rozhodla jsem se teď soustředit i na pomoc dalším zpěvákům a zpěvačkám, mé texty se dostaly do filmu a písničky, na kterých jsem autorsky spolupracovala, mají milionová shlédnutí, přesto že je zpívá někdo jiný než já. Jde mi o tu myšlenku, nejde o to, aby byl všude můj obličej. Poslední roky se snažím trávit na cestách a díky tomu mám mnoho inspirace,“ říká SharkaSs. 

Její podporou je teď její sestra Aneta Gee, která také cestuje a sdílí tak světu své fotky z celého světa. Aneta žila nějaký čas v Kanadě, teď je však se svou sestrou v Thajsku, kam ji pozvala, aby jí alespoň trochu vynahradila čas, který netrávila s ní.

 „Cestováním a poznáváním odlišných kultur a mentalit dochází člověk blíže k pravdě a uvědomění. Do Kanady jsem přijela sama bez angličtiny, začala jsem zde jako modelka, to mě ale rychle přešlo. Hodně jsem pak pracovala, cestovala, strávila jsem nějaký čas s šamany, kde jsem absolvovala obřad pití Ayahuasci. Dostala jsem se do situací, které mi pomohly přehodnotit hodnoty, teď jsem lepším člověkem. Se ségrou máme teď každý den ojedinělý a plný zážitků, nejdůležitější však na tom všem je, že jsme zase spolu…“ uzavřela Aneta Gee. 

 

reklama

reklama

reklama

reklama