Přeskočit na obsah

Taťáno Makarenko, tohle jako vážně? Místo nemocné finalistky nastupuje bývalá vítězka

Zlatý Miloš Zapletal, musí zvolat každý, kdo se zajímá o současné soutěže krásy v naší krásné zemi. Česká miss pořádá večírek v hotelu v době restriktivních opatření, Miss Czech Republic zase místo náhradnice za nemocnou finalistku povolá vítězku z roku 2019 Denisu Spergerovou. To jsou poměry, že?

Někdy se stane, že finalistka jakékoli soutěže, nemusí jít jen o soutěž krásy, z nějakého důvodu odstoupí. Osobní problémy, žárlivý partner, nebo třeba nemoc. V takovém případě za ni naskočí náhradnice, která je dopředu určená (většinou je jich dokonce více). Miss Czech Republic na to jde jinak. Když vybraná dívka nemůže, zavolá se…bývalá vítězka! V tomto případě Denisa Spergerová.

Ne, že bychom to Denise nepřáli, je to fajn holka. Ale opravdu si někdo myslí, že takto pořádaná soutěž budí důvěru nejen u aktuálních finalistek, ale i do budoucna? Když se zavolá kámošce, nebo kamarádce kamaráda apod.? Taková soutěž pak nemá příliš smysl, natož koncept. Pravidla mají být jasná a nekompromisní, zamezí se tak spekulacím a dohadům. No, ale co bychom vlastně čekali, že?

reklama

reklama

reklama

reklama