Přeskočit na obsah

Šteflíčková, Spergerová, Gášpárová a Zajícová zvou: Sledujte přímé přenosy na SPORT 5!

Televizní stanice SPORT 5 je tu pro své diváky už dvanáct let. Zaměřuje na celou škálu sportovních odvětví a nejlepší zprávou pro všechny sportovní fanoušky je fakt, že kanál je dostupný zdarma v síti pozemního digitálního vysílání (DVB-T/T2). Svůj sport si tam najde opravdu každý včetně krásných žen. Důkazem budiž Missky Lea Šteflíčková, Denisa Spergerová a Gabriela Gášpárová i Romana Zajícová.

Program stanice SPORT 5 je distribuován do pozemního, satelitního i kabelového vysílání a IPTV. Pro diváky jsou v nabídce originální pořady ze světa tuzemského i zahraničního sportu a samozřejmě i mnoho přímých přenosů z prestižních akcí. O nadcházejícím víkendu můžete například sledovat juniorské formulové šampionáty, kde se pravidelně objevují budoucí hvězdy mířící do F1 (viz. nabídka níže). Pro českého fanouška je jistě zajímavá účast našeho Josefa Knoppa v německé F4, kde se srdnatě pere o body i souboj českých mladíků Romana Stanka a Petra Ptáčka v seriálu Formula Renault Eurocup.

A jak jdou tedy dohromady drsní chlapi a krásné modelky? Naprosto jasně a logicky. Vždyť kde je slyšet řev motorů, tam se objevují i sexy kočky. Není to tak dávno, co se dokonce byly Lea Šteflíčková a další missky podívat na závody F2 a F1 díky pozvání od českého týmu Charouz Racing System, který jezdí šampionáty F2 a F3. A že se bylo na co koukat! Sledujte SPORT 5 a i vy se díky jedinečným pořadům dostanete do zákulisí akcí, na které se zřejmě jen tak nepodíváte. A znovu to podstatné – zdarma! 

Přímé přenosy od pátku do neděle na SPORT 5:
Pátek 25. září
– přímý přenos prvního závodu ADAC F4 s Josefem Knoppem (od 15. hodin)

Sobota 26. září
– přímý přenos druhého závodu ADAC F4 s Josefem Knoppem (8.20)
– přímý přenos třetího závodu ADAC F4 s Josefem Knoppem (13.05)
– přímý přenos prvního závodu Ferrari Challenge Europe 2020 (15.55)
– přímý přenos prvního závodu Formula Renault Eurocup s Romanem Staňkem a Petrem Ptáčkem (16.55)

Neděle 27. září
– přímý přenos druhého závodu Ferrari Challenge Europe 2020 (13.55)
– přímý přenos druhého závodu Formula Renault Eurocup s Romanem Staňkem a Petrem Ptáčkem (17.40)

reklama

reklama

reklama

reklama