Přeskočit na obsah

Šperky, které potěší. Každý má svůj přesný záměr, je tvořen rituálním postupem

Poslední dobou si lidé získali oblibu v nošení osobních šperků. Jedněmi z takovýchto šperků jsou i nově vyvíjené Wenderaxy v LabuVIK ženy s jménem Axa Wender. V podání samotné Axy se jedná především o magické a rituální šperky. Tyto kousky jsou významými nositely nových technologií, která Axa aplikuje na základě zkušeností z koučování a mentoringu v posledních svých 7mi letech působení.

Základ každého Wenderaxu tvoří objekt zvaný orgonit. Orgonit má přesně dané své 3 funkční části, které jsou vždy obsaženy v každém Wenderaxu.  Účinná kombinace orgonitu spolu s dalšími novými alchymickými komponenty významně umocňují celý efekt každého šperku či objektu. V dílně a zároveň showroomu na Praze 5 můžete nalézt i různé druhy pyramid a kdychlových objektů. Pravidla práce s energií jsou Axou striktně dodržovány po celou dobu výroby šperku. Axa také pracuje aktivně s pránou a má vystudováno již něco kolem 10ti cetrifikátů včetně práce s krystaly a pránické psychoterapie. 

Každý jeden šperk má tedy svůj přesný záměr a účel a je tvořen rituálním postupem. Každý Wenderax sleduje vyšší zákonitosti energie a působí během nošení přímo do čaker člověka a to i během doby spánku. Nositeli se pak vlivem tohoto, řekneme i jemného působeni, postupně měni úhel pohledu na život a mnohé staré a nefunční odpadá.

 No a na uvolněné místo přichází závan čerstvého vzduchu ! 🙂 Toho, koho opravdu zajímá vlastní hlubší Sebepodstata, doporučujeme vyptat se na Axa Academy, kde je nyní vypsána již druhá vlna. Více o Academii najdete na webu www.vamtode.cz a svůj osobní wendrax seženete na eshopu www.axawender.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama