Přeskočit na obsah

Složí hitmaker Michal David hit pro Two Weeks In Nashville?

Oblíbený skladatel a zpěvák Michal David byl jedním z hostů hudební party Nemoros, na níž vystoupilo několik českých a zahraničních kapel. Nejvýraznější z nich, Two Weeks In Nashville, hitmakera nadchla natolik, že mezi přítomnými letěly tipy na to, zda pro mladé britské muzikanty složí nějaký ten hit.

„Nic není vyloučeno“, nechal se slyšet Michal David. „Kluci mají náboj, je vidět, že je muzika baví a žijou jí. Pokud projeví zájem, rád se pustím do práce a věřím, že moje skladba v jejich podání bude úspěšná.“

Mladá indie rocková kapelu si získala posluchače po celé Velké Británii, vyprodala O2 Academy Islington, Camden Assembly, vystupovala v představení Absolute Radio a BBC. V posledních několika měsících ovšem chlapci pracovali především na nahrávce v prestižním Abbey Road Studio. Jejich debut Don’t Give In je sebevědomý singl, kritici díky němu označili skupinu jako velice nadějný talent, která srší energií, vášní a silou podloženou nostalgickým rockovým zvukem 60. a 70. let. Mladíci se totiž inspirovali svými oblíbenci, rockovými giganty jako jsou The Who a The Rolling Stones.

Stejně jako Michal David, i Two Weeks In Nashville se ovšem na hudební party neobjevili jen tak. Na party totiž oslavil své 50. narozeniny ředitel agentury Nemoros Roman Rossi. „Zabýváme se světovým publishingem a hodláme propojovat muzikanty z celého světa“, prozradil Rossi, proč je na jeho oslavné party tolik hudebníků. Narozeninové oslavy se, kromě několika zahraničních umělců, také zúčastnil například Dalibor Janda s dcerou Jiřinou, Marian Vojtko, Petr Zvěřina, Bára Vaculíková, Jiří Krampol, Electric Lady, Peter Pecha, Bea Pšeničková, známá kartářka Helen Stanku, Jan Fanta, Elis Mraz, Petr Kutheil se svou skupinou nebo Desafinado Duo.

reklama

reklama

reklama

reklama