Přeskočit na obsah

Slovenské krásky dobývají český modelingový trh

Pamatujete si ještě na Miss Československa v roce 1993? Tenkrát vyhrála Silvia Lakatošová, dnešní ředitelka a majitelka slovenské Miss. To je ale asi jedno, už je to opravdu dlouho. Nicméně ještě jednou se pak slovenské krásky v rámci české soutěže prezentovaly. Konkrétně v roce 2019, kdy byla vyhlášena nejen Česká Miss, ale také Česko-Slovenská Miss.

I když si federální soutěže krásy pamatuje už jen málokdo, jisté je jedno – slovenské dívky vždy patřily k ozdobám. Není tedy náhodou, že široká veřejnost nápad zapojit Slovenky do české soutěže v roce 2019 kvitovala s nadšením. Finále se odehrálo v Hudebním divadle Karlín a ve finále s objevily i dvě velké kamarádky – Ema Mičková a Viviane Kerstin Terschawetz. Právě tyto kočky se staly možná nejúspěšnějšími, které ze zmíněného ročníku vzešly. Mají už za sebou práci pro celou řadu prestižních klientů, focení a staly se z nich vyhledávané modelky.

V poslední době se hodně objevují i v České republice. „Máme zde hodně práce, přeci jen Slovensko a Česko je hodně propojené a  jsme za to samozřejmě moc rády,“ usmívala se Ema. Je docela zajímavé, jak se holky za ty tři roky změnily. Na kráse jim léta samozřejmě neubrala, spíš naopak. Staly se také sebevědomější. Jsme zvědaví, co v České republice dokáží. Podle našich informací zde dokonce dostaly nabídku zahrát si ve filmu. Tak uvidíme.

reklama

reklama

reklama

reklama