Přeskočit na obsah

Sexy Lucia u nás točila lukrativní reklamu

Chybělo málo a Slovenka Lucia Javorčeková se stala profesionální cyklistkou. Děkujeme však sportovnímu Bohu, že si to nakonec rozmyslela a místo toho ukazuje svou nádhernou tvář a tělo na sociálních sítích. Slovenská kráska před pár dny dorazila do Prahy nejen proto, aby zde natočila reklamu pro známou automobilku.

Na Instagramu ji sleduje více než 1,2 milionů fanoušků, což je na Slovensku rekord. Kdybychom ji srovnávali s českými celebritami, překonal by ji jen brankář Arsenalu Londýn Petr Čech. Je to ale logické! Při pohledu na tuhle krásku se není čemu divit, že na ní mohou pánové (ale i dámy) oči nechat. Cesta k obrovské popularitě vedla přes lechtivé umělecké fotky a dnes vydělává mimo jiné jako tvář prestižních značek. Lucia má doma  krásnou osmiletou dcerku. Na uvítanou v Praze ji čekala krásná kytice od neznámého ctitele od Florea.cz.

Právě kvůli reklamě také dorazila do Prahy, aby v české metropoli natočila televizní spoty pro prestižní automobilku. „Praha je krásná, moc jsem si to tu užila,“ usmívala se spokojená brunetka. Samozřejmě nejen prací živ je člověk. Lucia měla čas prohlédnout si památky, ale také navštívit luxusní pražské butiky. Jako správná žena ráda nakupuje, pár pěkných kousků si vybrala i v Pařížské ulici, kterou prostě nemohla vynechat. Mrkněte se na její Instagram, možná ji tam už brzy uvidíte třeba v prádle, které si vybrala právě v České republice.

Vládkyně slovenského Instagramu natáčela v Praze pro jednu nejmenovanou automobilku televizní spoty a přitom samozřejmě navštívila luxusní pražské butiky. Je známá tím, že začínala sportem, teď se věnuje modelingu a prezentuje se i jako DJka. Když se na ni podíváte, divíte se, že si ji značky pro reklamu vybírají?

reklama

reklama

reklama

reklama