Přeskočit na obsah

Semifinálová patnáctka České Missis 2020 je kompletní

Pražským castingem, který se konal ve Funparku Žirafa, se uzavřel výběr semifinalistek do letošního ročníku soutěže Česká Missis. Do soutěže se přihlásilo více než sto maminek s dětmi ve věkovém rozmezí od tří do dvanácti let, ovšem postoupit do semifinále mohlo jen patnáct dvojic.

Porota, složena ze pořadatelů, zástupců partnerů soutěže a VIP osobností, se musela poprat s nelehkým úkolem a zvolit ty nejlepší kandidátky na Českou Missis 2020. Síly mezi přihlášenými maminkami byly opravdu vyrovnané, a proto rozhodování o postupu do semifinále nebylo snadné. „Výběr nebyl vůbec jednoduchý, ještě teď nás mrzí, že jsme nemohli udělat radost všem dětem. Kladli jsme důraz na volné disciplíny, které by měly být součástí finálového galavečera. A musím se přiznat, že některé byly tak dojemné, že jsme měly s Alicí Bendovou slzy v očích. Diváci se mají opravdu na co těšit,” uvedla ředitelka projektu Česká Missis Veronika Farářová.

Panovala spokojenost
Nadšení z postupujících semifinálových dvojic neskrývaly ani influencerka Dominika Myslivcová a ambasadorka letošního ročníku České Missis, Alice Bendová. „Já za sebe musím říct, že jsem naprosto spokojená s výběrem maminek a dětí. Je mezi nimi tolik talentu, tolik krásy, tolik vnitřní krásy a tolik charismatu, že se na to semifinále strašně těším,“ usmívala se spokojeně herečka.

Které z maminek postoupí do finále České Missis 2020 se rozhodne na semifinálovém klání 21.3. 2020. Finálovou desítku pak čekají workshopy, doprovodné soutěže, kurz líčení, mediální školení a samozřejmě také soustředění.

reklama

reklama

reklama

reklama