Přeskočit na obsah

Rady Švantnerové si vzaly k srdci. Missky slavily společně

Takto upřímná ještě snad žádná vítězka Miss nebyla. Nikol Švantnerová prozradila, co se dělo, když se v roce 2015 stala Českou Miss. Ačkoliv si myslela, že jí její triumf budou ostatní finalistky přát, šampaňské nakonec musela pít sama!

O nové České Miss se sice rozhodovalo již na konci srpna, ale až nyní vyšlo na povrch, proč byl tento ročník výjimečný. Dívkám totiž před finálovým večerem promluvila do duše ambasadorka soutěže a bývalá vítězka Nikol Švantnerová. Ta nejenže nahradila Leu Šteflíčkovou a korunovala Českou Miss Barboru Hodačovou, dívkám dala jednu užitečnou radu.

„Rivalitu jsem sama zažila na vlastní kůži, když jsem vyhrála. Do té doby jsem měla pocit, že jsme skvělá parta. Chtěla jsem si s holkama otevřít šampaňské a najednou jsem viděla, jak se jejich vztah ke mně změnil. Ale chápu to, vyhrát chtěly všechny, ale mohla jen jedna,” sdělila před samotným galavečerem Nikol finalistkám, která přiznala, že jí z jejího ročníku zůstala jenom jedná blízká kamarádka a to Kateřina Krobová.

„Doufám, že u vás to tak nebude a zůstanete kamarádky, jako jste nyní,“ vyslovila přání Švantnerová. A možná se jí splnilo. Dívky totiž spolu vychází i po korunovaci vítězek. Místo šampaňského tekl proudem ale Aperol Spritz.

Foto: Česká Miss

reklama

reklama

reklama

reklama