Přeskočit na obsah

Radek Štěpánek rozjíždí ekologický byznys

Bývalá tenisová špička Radek Štěpánek v dubnu 2019 vstupuje do nového ekologického projektu No-H2O, ruční mytí aut bez použití vody. Tenista je velkým příznivcem zodpovědného chování spotřebitelů. Čištění automobilů, při kterém se ušetří až 135 litrů vody na jedno auto, jej nadchlo. Kromě NO-H2O Radek Štěpánek pracuje na dalších ekologických projektech, např. úspora elektrické energie.

 Radek Štěpánek se minulý rok v říjnu rozloučil s tenisovou kariérou, která trvala 22 let. Nabídky na trénování s díky odmítá, ale i tak nezahálí. Svůj čas kromě rodiny věnuje hlavně obchodním aktivitám. „Poměrnou část každého dne mi zaberou projekty, na kterých aktuálně pracuji. Věnuji se především ekologickým projektům a jedním z nich je NO-H2O. V naší společnosti NO-H2O dokážeme nabídnout zákazníkům mytí automobilu bez použití vody, což znamená, že v průměru ušetříme 135 litrů vody za jedno umyté auto. Každý ušetřený litr se počítá,“ sděluje Radek Štěpánek.

Nejen ve světě, ale i v České republice je obrovský tlak na ekologii a šetrnost k přírodě. „V Česku přibývá víc a víc zodpovědných spotřebitelů, kteří mají zájem opustit zaběhnuté postupy a vydat se šetrnější cestou. A to je i jeden z hlavních potenciálů podnikání v ekologických projektech jako je NO-H2O. Již brzy se můžeme dočkat okamžiku, od kdy budou postupy šetrnější k přírodě zákazníky přímo vyžadovány, a tak proč tomu nejít naproti,“ komentuje obchodní aktivity v ekologických projektech Štěpánek. Kromě NO-H2O působí Radek Štěpánek ještě v projektech regulace palivových aditiv a dalších.

O NO-H2O
Společnost NO-H20 vznikla v Irsku v roce 2007. Za jejím vznikem stojí úspěšný automobilový závodník GT3 Emmet O’Brien, který svým počínáním potvrdil, že lze čistit prakticky všechno bez použití vody. Využitím služeb NO-H2O ušetříte čas, a hlavně přispějete k ochraně životního prostředí.

reklama

reklama

reklama

reklama