Přeskočit na obsah

Průvodce vesmíru pomůže a poradí: S problémy se v rámci seriálu svěřila i známá textařka a rapperka

Autorka seriálu je Julia Šidláková, marketingová manažerka se zájmem o psychologii. Nekončící touha po sebepoznání spolu s dalšími aspekty jí pomohla ke vzniku seriálu PRŮVODCE VESMÍRU. Prostřednictvím tohoto mikroseriálu se autorka snaží předat svoje zkušenosti a poznatky těm, kdo to potřebují, v různých fázích svého života. V každém díle seriálu bude objevena nová planeta (Sebepoznání, Úplně sám, Nezávislost…).

Na konci každého videa čeká diváky překvapení v podobě rozhovoru s odborníky k jednotlivým tématům (třeba i psychoterapeutem). Můžete se ale těšit na i na povídání zpěvačky a hudebnice Šárky Geroldové (SharkaSs), podílející se na seriálu v rámci produkce hudby, která se bez ostychu rozpovídala o svých problémech.

O Šárce je poslední dobou více a více slyšet, a to i díky tomu, že se po menší odmlce zase rozhodla věnovat hudbě a dokonce si buduje i své menší hudební studio. „Potřebovala jsem vyřešit hodně věcí ve svém osobním životě. Dříve jsem hodně trpěla na deprese a pořád na sobě vnímám nedostatky, které chci změnit. Aby byl člověk úspěšný, je potřeba na sobě pracovat a někdy i vyhledat pomoc. Jsem ráda, že jsem v životě šťastnější,” říká Šárka, která nově spolupracuje i se začínající hvězdou Anetou Veronikou.

reklama

reklama

reklama

reklama