Přeskočit na obsah

Proč se přihlásit do Miss Princess? Protože zábava, splněné sny a super ceny!

Letošní ročník Miss Princess startuje už tuto sobotu 1. června v pražském parku Portheimka (Náměstí 14. října). A jelikož má být hezké počasí, vypadá to, že o plánu je rozhodnuto. Součástí programu, která začíná v 11 hodin, bude totiž nejen casting Miss Princess, ale také bohatý doprovodný program.

Když se řekne Miss, spoustě lidí se vybaví soutěž „na ostří nože“, kde si dívky často házejí klacky pod nohy jen proto, aby si na hlavu nasadily korunku. Tak na to v tomto případě rychle zapomeňte, v Miss Princess jde totiž o něco úplně jiného. „Nevolíme jednu vítězku, vyhrávají všechny holčičky. Nejde nám o to, abychom našli nejkrásnější dívenku. Chceme všem splnit sen stát se alespoň na chvíli princeznou,“ vysvětluje zakladatelka soutěže Dominika Myslivcová. I proto ve finále, které se i letos bude konat v divadle Broadway, mohou na skvělé ceny těšit úplně všechny holčičky. Navíc si mladé slečny najdou nové kamarádky, užijí zábavu a získají spoustu neocenitelných zážitků.

Na sobotní casting může dorazit kdokoli jen tak na „kukandu“. Užijete si show kouzelníka, představení tanečního studia Agáta, módní psí přehlídku a mnoho dalšího. Samozřejmě bude na místě i Dominika Myslivcová, která se fanouškům ráda podepíše. Stále se však ještě mohou přihlásit i malé soutěžící, respektive to za ně udělají jejich rodiče. Přihlášku najdete na stránkách soutěže Miss Princess zde. A ještě jednu super věc pro vás máme – pro všechny, kteří se sobotního castingu zúčastní, nabízí sladký eshop plný třpytek, kamínku a krajek Claudia’s Princess slevu 10 %. Tak dorazte, těšíme se na vás! Pokud byste to náhodou nestíhali, tak další casting jsou v Opavě, Brně, Olomouci a Ostravě. Podrobnější info najdete na stránkách soutěže Miss Princess.

reklama

reklama

reklama

reklama