Přeskočit na obsah

Pomoc druhým je pro ni na prvním místě: Pechová dobrovolně opustila Českou Miss!

Když posloucháte dívky v nejrůznějších soutěžích krásy, většinou uslyšíte, že chtějí světový mír a pomáhat pomalu každému, kdo jde kolem. Jen hrstka z nich však dokáže líbivá slova přenést do reality. Krásná modelka Lenka Pechová je skvělým příkladem mladé ženy, která je nejen neskutečně sexy, ale také má srdce na správném místě.

V České republice je účast v soutěži krásy něčím, o čem sní celá řada slečen. Bohužel od dob Miloše Zapletala a jeho prestižní akce se hodně změnilo. Miss Czech Republic Taťány Makarenko má k dokonalosti ještě hodně daleko. Nicméně snaha je vidět, což si zaslouží pochvalu a v dnešní složité době se každý krok správným směrem cení. Pak je tu Česká Miss, kterou bývalí majitelé poslali až téměř na dno. Kdo si myslel, že s novým vedením se něco změní, musí být bohužel zklamán. Žádný převratný nápad, žádná velká inovace, jakoby se zastavil čas. Při pohledu na moderní soutěže v zahraničí se člověk musí logicky ptát, proč to neumíme alespoň z poloviny tak dobře. Ale asi nejsou vhodní lidé.

Takže se není čemu divit, že když některé soutěžící proniknou hlouběji do zákulisí „missky“, raději dobrovolně odcházejí.  Odchod zvolila i Lenka Pechová, ovšem z jiného důvodu. „Pomáhám jako sestřička v centru pro drogově závislé,“ překvapila mnohé kráska, která mimo jiné miluje svět formule 1. Málokdo to o ní totiž věděl, při své skromnosti to nijak do světa nehlásila. „Chci pomáhat, nejsou to pro mě jen prázdná slova,“ říká odhodlaně. A když tedy měla podepsat smlouvu s Českou Miss, což by ji v mnohém omezovalo, prostě skončila. Možná příklad hodný následování, co říkáte?

reklama

reklama

reklama

reklama