Přeskočit na obsah

Petr Ryšavý zhubne za představení až dvě kila!

Tak to se vidí málokdy, aby obecenstvo při představení tleskalo do rytmu písniček a tancovalo. V Divadle Broadway to bude asi při rodinném muzikálu Kocour v botách autora hudby Jana Neckáře, textaře Eduarda Krečmara a scénáristky, choreografky a režisérky Petry Parvoničové, běžným jevem. Pravda, spíše se o rozruch v hledišti budou starat malí diváci, ale ani rodiče nenechala tahle vydařená taškařice úplně v klidu. A užívá-li si obecenstvo, jsou na tom stejně i herci a zpěváci.

„Jsem úplně grogy, zplavenej a uondanej. Kdybych držel dietu a k tomu absolvoval podobná akční představení jsem za chvíli podvýživa. Takhle co přes den do sebe nacpu, tak vyběhám a vyskáču a jsou to podle mě tak dvě kila za osmdesát minut, co muzikál trvá. Ale to si nestěžuji, naopak, tenhle muzikál je opravdu parádní, všichni se při něm dost vyřádíme a o tom to je,“ nechal se slyšet po včerejší premiéře dílka mladý kocour – Petr Ryšavý.

Podobné pocity měl i Jan Kopečný, který představuje Honzu. „Já strašně rád hraju pro děti. To je obecenstvo, které neošálíte, a reaguje zcela spontánně. Je to moje třetí pohádka v kariéře, předtím jsem byl spíše princem, teď jsem mlynář a největší kamarád Kocoura v botách, což mě po feudálních rolích baví. Naštěstí ale nejsem tak akční hrdina jako Petr Ryšavý, takže představení končím dobře naladěn a neuštván. Navíc získám za manželku princeznu, takže co víc si přát,“ s úsměvem řekl Kopečný.

Spokojeností zářila i zmíněná princezna Anežka, tedy Nelly Řehořová. „Pánové vpodstatě vše řekli za mě. Hezká pohádka, příjemná muzika a viditelně spokojené obecenstvo. Prostě pohádka je jevišti i v hledišti,“ uvedla Nelly.

A kdo v Kocouru v botách dále zářil. Určitě všichni, třeba Bronislav Kotiš coby starý kocour, kotě Kit tedy Viktor Antonio či skvělá partička myší, v níž nechyběli např. Satin Tofi, Alex Kavalčík, Vladimír Nový a další a další a další.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama