Přeskočit na obsah

Peter Pecha, Míra Nosek a Iva Pazderková to ve Varech pořádně rozjeli

Filmový festival v Karlových Varech není pouze o filmu, ale každý večer zde můžete zažít večírek s ojedinělou atmosférou. Na kolonádě i v barech potkáte spoustu krásně oblečených a upravených lidí, kteří doslova září pozitivní energií.

A nejvíc to během festivalu žije v oblíbené Becherzone vedle hotelu Thermal. Djs a koncerty kapel zvučných jmen vás nenechají sedět, s drinkem v ruce protančíte celou noc a zároveň je to místo, kde potkáte řadu slavných tváří.

 Jeden z takových večírků si nenechal ujít rošťácký herec a zpěvák Míra Nosek se svou partnerkou Zuzanou, sekundoval jim sympatický Peter Pecha, se kterým se skvěle bavili.

 „Jsem ve Varech na otočku, zítra jedeme s mou krásnou snoubenkou na dovolenou, tak musíme balit a vyrážíme na letiště,“ prozradil své letní plány Peter Pecha. „Přijel jsem pozdravit kamarády,“ dodává. Peterovi Pechovi to sekne čím dál víc. Kvůli roli muzikálového Tarzana se opřel do cvičení a posilování. „Nejvíce se snažím trénovat úchopy, protože jak visím na těch lanech, tak to klouže,“ říká Pecha. Role Tarzana není jen o zpěvu a herectví, ale člověk k tomu musí být i akrobat a zároveň musí umět udržet partnerku při poměrně náročných choreografiích. „Trénuju a věřím, že to zvládnu,“ dodává sebevědomě Pecha. V září ho čeká svatba s jeho dlouholetou partnerkou Kateřinou Sedlákovou. „Už máme vybrané místo, je to nejstarší kostel v Evropě, na Slovensku, kousek od hranic s Českou republikou. Je to tam nádherné,“ prozradil své svatební plány zpěvák.

 Během večera se rozhodli společně s Mírou Noskem připravit několik drinků. Míra tak své partnerce Zuzance připravil dokonalý drink. „Tohle je Libe czech, neboli libeček, dáte tam prostě libeček, sodu a panáka Becherovky, led a máte hotovo,“ popisuje nenáročnou přípravu populární herec. Během večera se své partnerce věnoval a došlo i na řadu vášnivých polibků, je vidět, že jim láska svědčí. Na večírku se k nim přidala také skvělá Iva Pazderková. Party trvala do ranních hodin.

Foto: Becherzone

reklama

reklama

reklama

reklama