Přeskočit na obsah

Parádní úspěch Olgy Lounové: Bude předskokankou Bonnie Tyler!

Olga Lounová sice z národního kola Eurovize nepostoupila, smutnit ale nemusí. Díky svému nezapomenutelnému hlasu se dostala do hledáčku samotné Bonnie Tyler. Ta si ji vybrala vybrala jako předskokanku svého pražského a příbramského koncertu. 

Již na necelé dva měsíce se fanoušci velšské zpěvačky Bonnie Tyler dočkají. Tu totiž 28. března čeká koncert ve Sportovní hale v Příbrami a o den později vystoupí ve velkém sále pražské Lucerny. A nebude sama. Sama Tyler se totiž rozhodla, že její předskokankou bude zpěvačka Olga Lounová. „Bonnie Tyler mnoho let obdivuju, takže mě její nabídka velmi potěšila. Těším se, až to spolu rozbalíme na jednom pódiu,” vyznala se Lounová. 

Vždy byla její fanynkou
Ta se netají tím, že je velkou fanynkou této velšské zpěvačky. „Ona je velmi inspirativní. Je to neskutečná dračice. Je mi obrovskou inspirací. Musím říct, že je pro mě ctí, že mohu vystoupit před touto skvělou dámou,” říká zpěvačka, pro kterou je nabídka od Tyler velkou motivací.

„Je pro mě čest s ní vystoupit. Takový koncert se nezapomíná,”dodala Lounová s tím, že s Tyler mají podobně plný hlas a vřelý vztah ke svým fanouškům. I o tom se můžete přesvědčit již 28. března ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny! Ceny vstupenek se pohybují od 690 do 1990 Kč a koupit je můžete například zde.

reklama

reklama

reklama

reklama