Přeskočit na obsah

Olga Lounová vydává v Americe druhý singl a plánuje tam koncerty

Olga Lounová není činorodá pouze v Česku, kde má jeden koncert za druhým a již 1. prosince ji dokonce čeká její první samostatný koncert v pražské Lucerně, ale pracovně se jí daří i za oceánem. A právě tam nyní na měsíc odlétá. Olga totiž ve Spojených státech amerických požádala o pracovní vízum, které i přes přísnou imigrační politiku získala. 

Olga Lounová si plní jeden sen za druhým. Nejenže se rozhodla uspořádat Velký charitativní Vánoční koncert v pražské Lucerně, který se uskuteční 1. prosince, ale ráda by se prosadila i v Americe. A nutno říct, že k tomu má dobře nakročeno. Tamější rádia totiž hrála jednu z jejich písniček a nyní budou nasazovat druhou. Jelikož se jejím hitům za oceánem daří, její americký vydavatel jí doporučil, aby si tam zajistila pracovní vízum. 

“Požádala jsem o něj, abych tam mohla vystupovat. Byl to docela náročný a nákladný proces. To papírování mě dost zmohlo,” vysvětlila zpěvačka, která nežádala jenom o pěvecké pracovní vízum, ale i o herecké. I kvůli tomu celým procesem musela projít dvakrát. 

“Naštěstí jsem ho dostala hned napoprvé, ale ten proces byl zdlouhavý. Celé to trvalo půl roku,” vysvětlila Olga. Ta musela kvůli splnění svého snu sáhnout hodně hluboko do kapsy. “Jenom právník mě stál pět tisíc dolarů a na poplatcích jsem zaplatila tisíc dolarů. Naštěstí jsem měla dobrého právního zástupce, jinak by mě to vyšlo dvakrát dráž,” přiznala Lounová, která se se svým vydavatelem seznámila doslova náhodou. Byla totiž objevená na ulici. 

“Točila jsem tam dokument o pouličních umělcích a v rámci toho jsem si třikrát po patnácti minutách vyzkoušela, jaké je to zpívat na ulici. Ačkoliv mi jeden z umělců, se kterým jsem dělala rozhovor, tvrdil, že zatím na ulici nikoho neobjevili, mně se to povedlo hned první den. Náhodou šel kolem bratr majitele jednoho vydavatelství, který mě asi deset minut poslouchal, pak jsme se dali do řeči, já jsem mu pustla na youtube svou tvorbu v angličtině, on si na mě vzal kontakt s tím, že ráno vše pošle bratrovi. Já jsem se jenom smála, protože Američané rádi slibují. On se ale ozval, že přiletí do New Yorku a že chce schůzku. Jeho vydavatelství mi pak vydalo písničku, která uspěla v Billboard chartu, kde byla sedm týdnů,” pochlubila se se svým příběhem Olga, která sice nepřemýšlím, že by se za oceán přestěhovala na trvalo, ale má tam dobré zázemí. 

“Bydlím tam u kamarádky Cindy Matoušek, která je asistentkou Marka Wahlberga. Dokonce nás i seznámila,” pochlubila se Olga, která bude v Los Angeles do 20. listopadu. Pak se totiž bude muset vrátit zpátky, protože ji v Česku čeká příprava na její prosincový koncert v Lucerně, který bude mít charitativní podtext. Kdokoliv daruje vlasy v minimální délce 30 centimetrů pro Nadační fond Gracie, získá vstupenku zdarma. 

Lístky jsou aktuálně v prodeji na jejích webových stránkách http://www.olgalounova.cz či v síti ticketportal. Jejich ceny se pohybují od 690 korun do 1590 za VIP. Uvolnila i pár speciálních GOLD VIP vstupenek, které obsahují profi fotografie z meet and greet. 

reklama

reklama

reklama

reklama