Přeskočit na obsah

Obchodní centrum ŠESTKA přináší sérii vánočních přednášek Jakuba Vágnera nejen pro děti

Vánoční shon je za rohem! Nestíháte nakoupit, uklidit, péct cukroví a kde teprve vzít čas na shánění dárků? Zavítejte na sérii přednášek Putování za rybími obry s Jakubem Vágnerem v Obchodním centru Šestka v Praze, kdy si budete moci v klidu nakoupit a my se o vaše ratolesti postaráme. Přednášky se budou konat první tři prosincové neděle (1., 8., 15. prosince) od 15  do 16 hodin ve Family centru v přízemí.

Vánoční Putování za rybími obry

Jakub Vágner je mezinárodně uznávaný profesionální rybář, cestovatel, fotograf a dobrodruh. Jeho přednášky dokážou vtáhnout člověka natolik do vyprávění, že i ten nejmenší posluchač bude fascinován a ohromen vodním světem. „Rád bych vás a vaše děti srdečně pozval na sérii přednášek Putování za rybími obry, kterou jsem připravil ve spolupráci s Obchodním centrem Šestka na Praze 6. Na první přednášku na téma Amazonie přijďte již v neděli 1. prosince od 15:00,“ srdečně zve Jakub Vágner na sérii vánočních přednášek. Můžete se těšit na tři rozdílné a unikátní přednášky.

AMAZONIE  1. prosince 2019

Amazonský deštný prales je jedním z nejúžasnějších a zároveň nejdrsnějších míst naší planety. Jakub Vágner dnes patří mezi největší světové odborníky na tento úžasný ekosystém. Ve své přednášce vás zavede do divokého pralesa pod i nad vodní hladinu.

KDY: V neděli 1. prosince od 15:00
KDE: V obchodním centru ŠESTKA ve Family centru v přízemí
VSTUP: ZDARMA

SLADKOVODNÍ GIGANTI  8. prosince 2019

Báječné povídání Jakuba Vágnera o sladkovodních  rybách obrovských rozměrů, zaujme posluchače napříč generacemi. Přijďte si poslechnout historky z nejpodivnějších a nejnebezpečnějších koutů naší planety, kdy budete objevovat legendy sladkovodní říše.

KDY: V neděli 8. prosince od 15:00
KDE: V obchodním centru ŠESTKA ve Family centru v přízemí
VSTUP: ZDARMA

OKOLO SVĚTA  15. prosince

Těsně před Vánoci můžete přijít poslechnout zážitky profesionálního rybáře Jakuba Vágnera z celého světa.  Dozvíte se o nejkrásnějších ale i o nejnebezpečnějších místech od Afriky přes Asii až po Amazonii.

KDY: V neděli 15. prosince od 15:00
KDE: V obchodním centru ŠESTKA ve Family centru v přízemí
VSTUP: ZDARMA

Foto: Jakub Vágner, Obchodní centrum ŠESTKA

reklama

reklama

reklama

reklama