Přeskočit na obsah

Neuvěřitelné! Gášpárová září v Kissparádě a její song má skoro 100 tisíc shlédnutí

Sama o sobě říká, že se jako zpěvačka necítí, protože jí zkrátka není. Jenomže Gabriela Gášpárová by si měla do nového roku dát ten závazek, že se nad tímto tvrzením ještě zamyslí. Protože aby měla „nezpěvačka“ se svým hitem Díky během pouhých pěti dní téměř 100 tisíc shlédnutí na YouTube, to je opravdu slušný počin!

Není se čemu divit, že si jednoho z největších překvapení konce roku na poli hudby všimli i v prestižní hitparádě rádia Kiss (její moderátoři Veronika Stýblová a DJ Basslicker mají na hity čich a málokdy jim něco unikne). Gášpárovou zařadili mezi další skvělé songy a ona opět překvapuje, drží se totiž na špičce! „Nevím, čím to je. Jsem samozřejmě moc ráda, že se písnička líbí. Sama jsem nečekala, že to bude takový fičák. Chtěla jsem hlavně udělat na Vánoce radost co nejvíce lidem. A to se asi podařilo,” usmívá se Dívka roku 2016, která letos natáčela film Ubal a zmiz nebo seriál Škola mého života pod vedením režiséra Tomáše Magnuska a fotila kampaně pro celou řadu známých značek.

Přesto, že má tedy za sebou velmi úspěšný rok, že prorazí i se zpěvem, to opravdu nepředpokládala. „Necítím se jako zpěvačka. Ale třeba to do budoucna bude cesta, uvidím. Každopádně bych na sobě musela ještě hodně zapracovat,“ uvědomuje si dívka, která na zpěv chodí ke známé lektorce Lindě Finkové. Song Díky je pro Gášpárovou důkazem, že ji lidé berou. „Je to hlavně zásluha týmu, se kterým jsem na videoklipu pracovala. A také mladé Karolínky Lískovcové, ta mi moc pomohla. Jednou z ní bude velká zpěvačka,“ vyzdvihla sexy brunetka zásluhy své mladší kolegyně. Nebo vlastně nemáme říkat, že jde o kolegyni, když Gabriela není zpěvačka? No, uvidíme, jak se nakonec rozhodne. 

Za nás by však byla velká škoda, kdyby ještě nějakou tu pecku nevytvořila. Tím spíš, že už ji brzy uvidíme po boku Milana Peroutky v jeho novém videoklipu Na Perutích. Tam sice zpívat nebude, obdivovat ale budeme moci její sexy křivky. Slunný Egypt, kde se natáčelo, totiž doslova vybízel k tomu, aby toho Gábina dost ukázala…těšíte se? My ano!

Odkaz na hit Díky:

reklama

reklama

reklama

reklama