Přeskočit na obsah

NEMOROS zajímá nejen hudebníky z Čech

Agentura Nemoros, která nedávno oznámila zastupován hudebníků v zahraničí, již má pod svými křídly několik umělců české hudební scény. Řadí se mezi ně například: rockerka Electric Lady, špičkový bubeník Dalibor Mráz, skladatel Jiří Vidasov, KUTHEIL A LIVE BAND. Velký překvapením pro našince je ovšem spolupráce s někým tak významným jako je anglický skladatel, autor desítek světových hitů, který spolupracoval i s tak zvučnými jmény jako je Dina Carroll, Celine Dion, Andrew Lloyd Webber nebo Stevie Wonder a za svůj život prodal více jak 14 milionů nahrávek – pan Nigel Lowis /na fotce níže/.

Ti všichni spolupracují s agenturou Nemoros především proto, že agentura se v květnu loňského roku stala součástí americké společnosti Kobalt a pod touto značkou se zabývá publishingem po celém světě. Zajišťuje tak umělcům ověření a registrace autorských práv v největším světovém katalogu Kobalt s reálnou účinností po celém světě. Kobalt má totiž nejspolehlivější systém v kontrole práv a výběru autorských odměn ve světě, a to nejen z přehrávání v médiích, ale i ze sociálních sítí, coverů písní apod. Proto jeho služeb využívají i světoznámé labely.

Za bicími sedí známý bubeník Dali Mráz

Blíže Roman Rossi: „Přihlásit se k nám může každý hudebník; nabízíme licencování hudby v rámci celého světa, ale také propojování a spolupráci hudebních autorů. Těm nabízíme možnost zařadit se po boku největších zahraničních hvězd a umělců. Mít svoje skladby registrované u Kobaltu je pro skladatele po celém světě velmi prestižní záležitost a v současné době je pro jakékoli nové skladatele velmi obtížné se tam dostat. A právě Nemoros je aktuálně nejsnažší cestou, jak toho dosáhnout.

Tereza Rays alias Electric Lady je ze spolupráce doslova nadšená

Nemoros je ovšem také mezinárodním hudebním vydavatelstvím, poskytující ochranu uměleckých práv ve stejné kvalitě, výběr uměleckých poplatků v rámci celého světa, zaregistrování skladeb na všech světových hudebních portálech a sítích, zalistování do katalogů a uvedení v novinkách. Práva umělců jsou tudíž ochráněna nejen z užití skladeb v médiích, ale zejména na internetu.“

Majitel NEMOROS pan Roman Rossi s herečkou Adrienou Sobotovou
Více na https://www.nemoros.cz/
Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=3Yd52_qNtK0

reklama

reklama

reklama

reklama