Přeskočit na obsah

Natáčení filmu Bastardi 4: Sexy Gášpárová a Mottlová a prý dorazí i van Damme!

Jen spekulace, nebo už je to potvrzené? Opravdu se v dalším pokračování, legendárního filmu Bastardi, představí akční superstar Jean-Claude van Damme? To ví zřejmě jen on a režisér filmu Tomáš Magnusek. Jenže na „Krále Belgičanů“ číslo nemáme a Magnusek mlčí jako hrob.

Bastardi 4 slibují skvělou podívanou. V těchto dnech se začalo natáčet v autentických lokalitách, jako je Chanov, kam samozřejmě dorazili i známí herci. Kromě Tomáše Magnuska (učitel Majer) i jeho filmový spolužák ze základní školy Zdeněk Godla či Barbora Mottlová a další. Nechyběla ani krásná Gabriela Gášpárová, pro kterou je to v krátké době už druhá spolupráce s režisérem Magnuskem (objevila se i v jeho seriálu Škola mého života).

Dívka roku 2016 Gášpárová si v Bastardech 4 zahraje hlavní ženskou roli. Nutno říct, že maskéři snímku odvedli skvělou práci. Nalíčená jako romka by do Chanova v pohodě zapadla. „Neskutečně si to užívám. S panem Magnuskem je skvělá spolupráce a vidět kolem sebe tolik hereckých hvězd je prostě pecka,“ usmívala se sexy brunetka.

Na tu největší hvězdu, se vší úctou ke všem aktérům, se však teprve čeká. Tomáš Magnusek už dlouho avizuje, že má připravené opravdu velké jméno. Podle zákulisních informací by to mohl být legendární akční hrdina Jean-Claude van Damme. „Nechci to zatím prozrazovat,“ kroutil hlavou režisér. Nicméně, podle zatím nepotvrzených informací, by si prý měl slavného herce najmout Jiří Krampol právě k zavraždění učitele Majera. Dorazit by měl nejdříve v květnu, což bude záležet hlavně na pandemické situaci.

Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Každopádně už takto jsou Bastardi 4 jedním z nejočekávanějších filmů roku. A kdyby si tam zahrál ještě van Damme…

Foto: Miloš Schmiedberger

reklama

reklama

reklama

reklama