Přeskočit na obsah

Nastává doba laserová

Toužíte výrazně a zcela neinvazivně omladit svou tvář, zbavit se jednou pro vždy chloupků, tetování či pigmentace? Pak právě teď je ideální čas podstoupit laserové ošetření!

Laser jako pomocník v medicíně, a to nejen v té estetické, má nezastupitelné místo už řadu let. Jelikož vývoj v této oblasti jde velmi rychle dopředu, dokáží dnes nejmodernější lasery řešit celou řadu věcí rychle, neinvazivně, bezbolestně a s naprosto jedinečnými výsledky. „Lasery umožňují velice přesný cílený zákrok bez poškození okolních struktur. Mají i biostimulační efekt, který podporuje hojení po zákroku. Podle vlnové délky laserového zdroje mají přesné zacílení na různé tkáně v různé hloubce kůže,“ vysvětluje dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Existuje řada laserových ošetření, které lze podstupovat bez problému po celý rok. Nicméně jsou i taková, která je dobré odložit na období, kdy je méně slunečního svitu.„V podstatě jde o ošetření, která zanechávají nějaké stopy na pokožce a hrozí pak riziko hyperpigmentace,“ říká MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE. Na co si tedy v zimě zajít?

Výrazný lifting pleti!

Toužíte po výraznějším efektu, ale ze skalpelu či jehel máte obavy? Potom razantní 4D laserové omlazení s výrazným liftingovým efektem je pro vás ideální volbou. Pleť je postupně ve čtyřech krocích ošetřena, a to nejen z vnější strany ale i zevnitř úst. Laserový paprsek proniká hluboko do podkoží a intenzivně stimuluje tvorbu kolagenu i v hlubších vrstvách pokožky, kam běžné lasery ani neinvazivní přístroje nemají šanci dosáhnout.

Omladit oční víčka!
Trápí vás lehce povadlá oční víčka bez tukových prolapsů? Můžete je pozvednout za pomoci laserového ošetření. Jedná se o neinvazivní, a tedy i šetrnější zákrok, než je klasická plastika víček. Viditelný efekt vypnutí očních víček je patrný hned po zákroku.

Zbavit se chloupkou!
Neustálý boj s chloupky lze vyřešit natrvalo za pomoci vysokovýkonnostního lékařského laseru, který narozdíl od běžné laserové epilace umožňuje efektivně, a hlavně účinně ošetřovat klienty všech fototypů, barev vlasů i jemnějšího ochlupení. Působí přímo na vlasovou cibulku, kde tepelně zničí zárodečnou tkáň, ze které již znovu chloupek nevyroste.

Odstranit pigmentaci či tetování!
Objevila se vám na rukou, na tváři či v dekoltu pigmentová skvrnka nebo se chcete zbavit tetování, které jste si z mladické nerozvážnosti před lety pořídili? Obojí dokáže vyřešit unikátní laser, který jako jediný kombinuje dvojí typ laserového paprsku v jednom ošetření. „Tento laser vysílá velmi krátké pulsy, jež rozbíjejí pigmenty. Část pigmentu se vstřebá a odstraní se buňkami imunitního systému z těla ven. Část z pigmentu se vyloučí na povrch v podobě stroupku. Ten se během týdne oloupne,“ vysvětluje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Vyřešit jizvy různého původu!
Každou jizvu lze ošetřit, aby byla méně nápadná, některé dokonce i tak, že nebudou téměř vidět. Pokud chcete dosáhnout při odstranění jizev, co nejlepších výsledků, je dobré přijít co nejdříve. Čím mladší jizva, tím lépe se s ní dá bojovat. „Pro ty, kteří chtějí opravdu jizvy řešit, existuje velmi účinné ošetření laserem, které dokáže nejen zahlazovat vystupující nerovnosti, ale frakčním ošetřením s prohříváním stimulovat tvorbu kolagenu zespodu jizvy, a tím jizvu zarovnat a stáhnout,“ doporučuje dermatoložka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

www.yesvisage.cz

reklama

reklama

reklama

reklama