Přeskočit na obsah

Myslivcová zvládá vše: Už připravuje nový ročník Miss Princess

Možná na to nevypadá, ale Dominika Myslivcová je pilná jako včelička. Finále letošního ročníku Miss Princess se sice koná až 3. prosince v divadle Broadway, už dnes ale česká Barbie plánuje castingy a přemýšlí, jaké skvělé ceny tentokrát vítězky dostanou.

Těžko říct, jak to Dominika dělá, při svém mládí je totiž neuvěřitelně pracovitá. Nejen, že je držitelkou českého rekordu ve sledovanosti na YouTube, kde má její klip Barbie girl téměř osmdesát milionů shlédnutí, stíhá se také starat o svého čuníka. Studuje také vysokou školu, kde ji teď čeká zkouškové období. A sotva nedávno dokončila celovečerní film s režisérkou Zitou Marinovou a Markem Vašutem v hlavní roli, pustila se do přípravy Miss Princess 2019. Už dnes tedy víme, že finále bude 3. prosince na osvědčeném místě, tedy v divadle Broadway.

První casting letošního ročníku Miss Princess se bude konat na pražské Náplavce přesně na Den dětí (1. července) od 16. hodin. Následovat budou castingy v Opavě, Olomouci, Brně a Ostravě. Přesné termíny a časy budou upřesněny na stránkách soutěže missprincess.cz. Tam se také dozvíte veškeré další novinky, můžete si prohlédnout fotky, reportáže i televizní záznam z předchozích ročníků. Už teď se těšíme, co letošní ročník přinese! Jisté je, že na všechny holčičky opět čeká super zážitek a bezva ceny. A to vše opět za přítomnosti televizních kamer.

reklama

reklama

reklama

reklama