Přeskočit na obsah

Myslivcová miluje růže, moře a Valentýna: Tuhle kosmetiku prostě musí mít

Co si budeme povídat, Dominika Myslivcová není, nikdy nebyla a zřejmě ani nikdy nebude obyčejnou holkou, která bude vařit teplé večeře, umývat záchod nebo o sebe pečovat průměrnou kosmetikou. Musí mít to nejlepší ve všech ohledech. Není tedy náhodou, že dorazila i do butiku značky Sabon v Palladiu.

Blíží se Valentýn, všechny zadané dívky se těší, že dostanou nějaký ten dáreček. Proto je možná trošku překvapením, že Dominika Myslivcová dorazila do butiku Sabon sama. „Dělám terénní průzkum. Možná si něco koupím, ale hlavně doma „nenápadně“ upozorním na to, co se mi líbilo,“ smála se růžová Barbína. Měla štěstí, Sabon totiž nabízí kosmetiku z Mrtvého moře s vůní růží, které držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube prostě zbožňuje. „Jo, po růžích bych se utloukla. Často od svých ctitelů nebo fanoušků dostávám pugety a když ještě mohu jako růže vonět, je to super.“

Pro Myslivcovou je Valentýn jedním z nejmilejších dní v roce. Prý je hýčkaná ještě více, než po zbytek roku. A nutno říct, že ani zbylých 364 dní si rozhodně nemůže stěžovat. „Letos zatím nevím, co bude. Ono je to tak ale lepší. Překvapení mám ráda. Ale kdo ví, třeba budu celý den nakupovat. Pokud ano, tak se určitě stavím i v Sabonu,“ uculovala se blondýnka. Holt se vyzná, o tom není pochyb.

Foto: Sabon

reklama

reklama

reklama

reklama