Přeskočit na obsah

Místo ráje peklo na zemi! Pobyt na romantickém ostrově přinesl slavnému páru perné chvíle

Vypadají sice jako pohádkový pár, ne vždy tomu ale bylo tak! Manžel Renaty Langmannové (32) zavzpomínal na období, kdy známý pár ze všeho nejvíc připomínal Krásku a zvíře. V novém pořadu Příběhy z holičství se Ondřej Novotný (41) rozpovídal o chvílích, kdy si sáhl na dno svých fyzických i psychických sil a vlastní žena ho nepoznávala. Moderátor a organizátor zápasů MMA, kterému se nedávno podařilo do týmu Oktagon získat i obávaného bijce Karlose Vémolu, přitom není žádné tintítko. Reprezentačně hrál házenou a je mistrem thaiboxu. Přesto se s následky pobytu na ostrově Caramoan vyrovnával několik měsíců.

Zákulisí jedné z nejnáročnějších profesních výzev, kterým v životě čelil, popsal Ondřej Novotný pohodlně usazen v holičském křesle a s precizně zastřiženými vousy. O takovém luxusu si přitom mohl během natáčení obou sérií reality show Robinsonův ostrov nechat jen zdát! „Šlo o nejpřísnější věc, kterou jsem kdy zažil. A to jak pro účastníky, tak pro štáb. Bylo to opravdu krásné, ale hodně drsné. Režim, který byl při natáčení nastolený, hodně leze na psychiku, na fyzičku, a tím pádem se pod jeho tlakem lidi lámou jako sirky, a to hlavně ti ze štábu. Chvílema to bylo dost na hraně. Celé to bylo o velkém hladu a utrpení,“ líčí zkušený komentátor sportovních utkání perné okamžiky ve filipínském ráji.

Může to vypadat, že zatímco účastníci bojovali o život, tak já jsem tam byl na dovolené, ale tak to není. Makal jsem osmnáct i dvacet hodin denně. Například, když soutěžící hráli hodinu a půl hru, tak pro mě to znamenalo být na place tak dvě hodiny předem a další dvě hodiny po tom, co oni skončili. To celé probíhalo na slunci v padesátistupňovém horku. Moje žena by vám řekla nejlíp, že když jsem se vrátil domů, tak to se mnou bylo k nevydržení,“ dodává Novotný, který se před kamerami internetové televize Mall.tv svěřil i se svými dalšími plány. Žádné extrémní dobrodružství mezi nimi ale není.

Zápasy MMA, kterým se už pár let naplno věnuje, chce i nadále jen organizovat. „V tuhle chvíli si neumím představit, že bych nějakou výzvu přijal. Nemám s nikým takový problém, abych si to s ním musel vyřídit v boji. Momentálně nevidím ani nikoho, s kým by bylo atraktivní vlézt do klece pro pobavení lidí, a především mě samého,“ vylučuje možnost duelu pohledný sympaťák, což je jistě dobrá zpráva i pro jeho drahou polovičku. Celou jeho zpověď můžete sledovat zde: https://www.mall.tv/pribehy-z-holicstvi/ondrej-novotny.

reklama

reklama

reklama

reklama