Přeskočit na obsah

Miss Princess v Ostravě: Holčičky si to skvěle užily!

Všechno to začalo 1. června v Parku Portheimka v Praze, Miss Princess pokračovala do Opavy a do Brna, zatím poslední zastávka se konala v Ostravě v OC Futurum. Byla to dobrá volba.

Futurum je totiž tím nejmodernějším obchodním centrem, které město v Moravskoslezském kraji nabízí. Pro nás je o to sympatičtější, že se nachází v ulici Novinářská. „Jasně, že jsem si našla čas na nákupy. To já skoro vždycky, ale tady je opravdu široký výběr. Však se podívejte,“ usmívala se zakladatelka Miss Princess Dominika Myslivcová, když zvedala obě ruce plné tašek. A když si v OC Futurum vybere náročná blondýnka, tak to určitě zvládne úplně každý.

V Ostravě jsme však byli hlavně kvůli soutěži, samozřejmě. A všechny soutěžící holčičky, které se chtěly probojovat do podzimního finále, si to opravdu užívaly. Alespoň na chvíli měli možnost stát se princeznou, ostatně tak zní také motto Miss Princess. Není to tedy klasická soutěž krásy, tady vyhrává každý. Každý dívenka si odnesla nějakou cenu. Je jasné, že ještě větší dary je čekají ve finále, které se bude už tradičně konat  3. prosince od 20. hodin v divadle Broadway v Praze pod dohledem televizních kamer. Už se na to všichni těšíme!

reklama

reklama

reklama

reklama