Přeskočit na obsah

MISS CZECH REPUBLIC 2022 zná všech 10 finalistek

13. ročník MISS CZECH REPUBLIC 2022 zná svých deset finalistek. Finálový večer se bude konat 7. května ve Forum Karlín v Praze a vysílán bude živě na Nova Fun od 20.20.

V úterý 15. března došlo na tiskové konferenci k odhalení 10 finalistek letošního ročníku MISS CZECH REPUBLIC. Ředitelka Taťána Makarenko zde prozradila další detaily nadcházejícího finále a v neposlední řadě bylo představeno zahraničního soustředění finalistek na Zanzibaru, které je čeká následující týden.

Mezi finalistky si probojovaly cestu tyto dívky: Michaela Macháčková, Hana Dědková, Adéla Maděryčová, Krystyna Pyzsková, Markéta Mörwicková, Mariana Bečková, Terezie Jastrzembská, Zuzana Klečková, Kristýna Malířová a Karolína Syroťuková. Dívky budou první týden v květnu bojovat o vítězství v této soutěži.

Dívky, které postoupily do finále nyní čeká zahraniční soustředění na Zanzibaru v luxusním hotelu White Paradise. Na soustředění budou natáčeny medailonky dívek, které, jak prozradil kreativní ředitel soutěže Sam Dolce, budou inspirovány přírodními živly. Kromě těchto medailonků budou dívky natáčet reklamní spoty a absolvovat další školení, které jim pomůžou s přípravou na finále.

Finálový večer se bude konat v industriálních prostorech Forum Karlín v Praze. Hlavním mediálním partnerem soutěže se stala televizní a mediální skupina Nova Group. Program bude živě vysílán na Nova Fun v prime time 20.20. Režisérem celého večera je Samuel Jaško. Součástí finálového večera budou mimo jiné i živá pěvecká vystoupení. Ke konkrétnímu odhalení vystupujících dojde na dubnové tiskové konferenci MISS CZECH REPUBLIC.

Poprvé v historii soutěží krásy v České republice budou součástí finálového večera také vítězky grandslamových světových soutěží, Miss Grand International Nguyễn Thúc Thùy Tiên z Vietnamu a Miss Supranational Chanique Rabe z Namibie. Nebude chybět ani čerstvě korunovaná Top Model of the World Natálie Kočendová.

O organizaci MISS CZECH REPUBLIC:

MISS CZECH REPUBLIC je národní soutěž krásy s dlouholetou tradicí. Každý rok posílá své vítězky reprezentovat Českou republiku na světové grandslamové soutěže krásy jako je například nejstarší a nejznámější soutěž Miss World. Zastává názor, že královna krásy by měla být nejenom krásná, ale také vzdělaná a být vzorem pro všechny mladé dámy. Soutěž dívkám napomáhá realizovat své sny a pomáhá jim vytvářet nové životní příležitosti.

reklama

reklama

reklama

reklama