Přeskočit na obsah

Markéta Konvičková: S rodinou razíme heslo, kdo málo spí, má hodně zážitků

Markétě Konvičkové (27) se po narození dcery otočil život o sto osmdesát stupňů. Přestože se už krátce po porodu mohla pochlubit kamarádkám, že je na své původní váze, nyní na sociálních sítích uvedla, proč se její postava zase zakulacuje. Našla ale řešení, jak se přebytečných kil rychle zbavit.

Markéta Konvičková se rozhodně nenudí. Se svou dcerou Amálkou (1) má o zábavu postaráno. Přestože je jinak šťastnou a spokojenou ženou s milující rodinou, přiznává, že ji momentálně vrásky na čele způsobuje především její váha. Poté co přestala kojit, totiž začala rychle přibírat.  „Já jsem v těhu skoro nic nepřibrala, ba naopak zhubla, takže jsem dělala frajerku deset dní po porodu, že jsem na své váze. Pak jsem dokojila a začala jsem přibírat, energii jsem zajídala čokoládou a jsem na tom teď nejhůř, co jsem kdy byla,” okomentovala svou postavu Konvičková.

Na prvním místě je u ní totiž momentálně rodina.  „Poslední dobou se úplně skvěle necítím, protože veškerou péči věnuju své dceři. Určitě to bylo i tím, že jsme byli zavřeni doma a s tím malým miminkem to bylo docela náročné. To jsme chodili maximálně na procházku s kočárkem do přírody,” přiznává Markéta.

Vzápětí však dodává: „My ale razíme heslo, že kdo málo spí, má alespoň hodně zážitků. Máme akční dceru, usměvavou, je to prostě krása. Člověk by se měl zaměřit na to dobré, na to že se každé ráno probudí a může vstát s energií přitom, co se na něj miminko usmívá. Díky tomu má život úplně jiný rozměr.” Po roce neustálé starosti o Amálku, jí tak k úplné spokojenosti chybí už jen vytoužená figura. Markéta Konvičková ale na otevíračce nového fitness centra clever fit prozradila, jak chce s přebytečnými kily zatočit. „Mám radost, že se v Ostravě otevřelo nové fitko, které mi dá zase motivaci dostat se do nějakého režimu a po roce lítání jen za Amálkou i možnost si na chvíli odskočit a vyvětrat si myšlenky. Před těhotenstvím jsem se dlouhodobě věnovala Bikram józe, která se cvičí při čtyřiceti dvou stupních. Při tomto pohybu preferuju klid a práci těla s vlastní vahou, zatímco fitko je pro mě něco úplně jiného,” dodává.

reklama

reklama

reklama

reklama