Přeskočit na obsah

Mahulena Bočanová: Den vody oslavila mytím auta

Včera byl Světový den vody a herečka Mahulena Bočanová se rozhodla, že je to ten správný okamžit pro mytí auta. Bočanová ale patří k těm celebritám, které se snaží být tzv. „eco friendly“, a tak pro údržbu svého vozu zvolila velmi šetrnou a ekologickou metodu.

„Mytí auta bez vody!!!(běžně vyplácáte 135l vody).Takže pojďme žít ekologicky!!! Kluci přijedou kamkoli a kdykoli v Praze a okolí, jsou přesní a spolehliví, auto vyčistí během hoďky v průběhu vašich schůzek, obědů, práce nebo klidně přijedou až k vám do garáže! Ultra jemná a šetrná metoda pro lak.“ pochvaluje si Mahulena mytí svého auta ekologicky šetrnou metodou.

A jak to přesně funguje? Především se jedná o suché mytí aut No-H2O biologickými přípravky, jež neobsahují žádná rozpouštědla, ani kyseliny. Navíc na jedno mytí tato metoda ušetří až 135 litrů vody. A tato služba šetří i čas. Auto si totiž můžete nechat touto ekologickou metodou umýt třeba doma v garáži nebo před domem. Firma No-H2O totiž za vámi přijede, kam budete chtít.

reklama

reklama

reklama

reklama