Přeskočit na obsah

Laser ve službách krásy

Existuje řada laserových ošetření, které lze podstupovat bez problému po celý rok. Nicméně jsou i taková, která je dobré odložit na období, kdy je méně slunečního svitu. A to je právě teď!

Mezi taková patří například laserové omlazení a lifting pleti, vypnutí povadajících víček, epilace, řešení jizev, pigmentace a tetování či odstranění řady dalších kožních defektů. „V podstatě jde o ošetření, která zanechávají nějaké stopy na pokožce a hrozí pak riziko hyperpigmentace. Ovšem zákroky, které jsou prováděny na sliznicích nebo nezanechávají viditelné změny na pokožce, je možné provádět celoročně,“ vysvětluje dermatoložka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE. Velkou výhodou současných moderních laserových ošetření je, že nabízejí nejen skvělé výsledky, ale jsou zcela neinvazivní, bezbolestné a nezaberou vám příliš času. Bez problému je zvládnete během polední pauzy na oběd.

Výrazně omladí pleť
Díky unikátní laserové technologii můžete vaší pleti nabídnout razantní 4D omlazení s výrazným liftingovým efektem. Laserový paprsek proniká hluboko do podkoží a stimuluje tvorbu kolagenu i v hlubších vrstvách pokožky, kam běžné lasery ani neinvazivní přístroje nemají šanci dosáhnout. Proto je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek.

Vypne povadlá víčka
Pokud máte lehce povadlá oční víčka bez tukových prolapsů, můžete je pozvednout za pomoci laserového ošetření. Jedná se o neinvazivní, a tedy i šetrnější zákrok, než je klasická plastika víček. Viditelný efekt vypnutí očních víček je patrný hned po zákroku.

Zatočí s chloupky
Svádíte neustálý a marný boj s chloupky? Zbavte se jich natrvalo za pomoci vysokovýkonnostního lékařského laseru, který narozdíl od běžné laserové epilace umožňuje efektivně, a hlavně účinně ošetřovat klienty všech fototypů, barev vlasů i jemnějšího ochlupení. Působí přímo na vlasovou cibulku, kde tepelně zničí zárodečnou tkáň, ze které již znovu chloupek nevyroste.

Odstraní pigmentaci i tetování
Objevily se vám na tváři či v dekoltu hnědavé skvrnky nebo se vám přestalo líbit tetování, které jste si před lety pořídili? Obojí dokáže vyřešit unikátní laser, který jako jediný kombinuje dvojí typ laserového paprsku v jednom ošetření. „Tento laser vysílá velmi krátké pulsy, jež rozbíjejí pigmenty. Část pigmentu se vstřebá a odstraní se buňkami imunitního systému z těla ven. Část z pigmentu se vyloučí na povrch v podobě stroupku. Ten se během týdne oloupne,“ říká dermatoložka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.
Skvělé je, že nyní si můžete nechat odstranit tetování s 15% slevou!!

Vyřeší nevzhledné jizvy
Vždy záleží na charakteru a umístění jizvy. Nicméně každou můžeme ošetřovat tak, aby byla méně nápadná, některé dokonce i tak, že nebudou téměř vidět. Pokud chcete dosáhnout při odstranění jizev, co nejlepších výsledků, je dobré přijít co nejdříve. Čím mladší jizva, tím lépe se s ní dá bojovat. „Pro ty, kteří chtějí opravdu jizvy řešit, existuje velmi účinné ošetření laserem, které dokáže nejen zahlazovat vystupující nerovnosti, ale frakčním ošetřením s prohříváním stimulovat tvorbu kolagenu zespodu jizvy, a tím jizvu zarovnat a stáhnout,“ doporučuje dermatoložka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Skoncuje s chrápáním

Přestat chrápat si nepřeje většinou jen ten, co hlasitě oddechuje, ale zejména jeho okolí. Dříve to znamenalo podstoupit celkem bolestivý zákrok, což už dnes nemusíte. Díky modernímu laserovému ošetření můžete letitý problém vyřešit téměř bezbolestně. Jediné, co po zákroku pocítíte je lehké škrábání v krku jako při nachlazení, které brzy odezní. Během ošetření za pomoci erbiového laseru se prohřívá do hloubky sliznice v okolí měkkého patra, a tím se stimuluje tvorbu kolagenu. Měkké patro se zpevní a postupně dochází k redukci chrápání.

Ukončí intimní trápení

Podle nedávno zveřejněné studie trpí jenom u nás asi půl milionů žen stresovou inkontinencí. Další pak vlivem opakovaných porodu sníženým prožitkem při sexu. Některé ženy zase trápí snížená poševní lubrikace. Přestože je dnes možné tyto problémy snadno vyřešit, mnoho žen se stydí o nich mluvit. Odhoďte zbytečný ostych, obraťte se na odborníka a podstupte laserovou terapii. Laser dokáže efektivně řešit všechny tyto obtíže.

Více na www.yesvisage.cz

reklama

reklama

reklama

reklama