Přeskočit na obsah

Krásná Ukrajinka si zahrála ve filmu: Zářila vedle hereckých hvězd!

Pochází z ukrajinského Doněcku, ale už nějaký ten pátek žije v Praze. Ukrajinská kráska Oleksandra Mykoliuk se tam často a ráda vrací, táhne jí to ke kořenům přesto, druhý domov našla v české metropoli. Studuje zde vysokou školu, věnuje se modelingu a teď si dokonce zahrála ve filmu Ženská pomsta. Žije si tedy svou pohádku, i když štěstíčku samozřejmě musela jít naproti.

Při pohledu na tuto sexy brunetku si možná vybavíte Angelinu Jolie. Ona sice toto srovnání se smíchem odmítá, teď však udělala k této světové celebritě další krůček. Dostala totiž roli v novém českém filmu Ženská pomsta. Není to sice  Mission: Impossible po boku Tom Cruise, ale pro začátek je pro Sašu možnost zahrát si vedle Pavla Zedníčka, Mahuleny Bočanové, Roberta Jaškowa a dalších hvězd obrovský zážitek. „Díky producentovi Petrovi Šiškovi jsem poprvé stála před kamerou. Je to úžasné, moc děkuju celému štábu, byli úžasní! Navíc jsem se setkala s obrovskými hereckými osobnostmi,“ pochvalovala si spokojený Ukrajinka. A je fajn, že myslí i na své fanoušky. Na Instagramovém profilu totiž vyhlásila soutěž o lístky na zmíněný film (najdete zde).

Ženská pomsta má sice premiéru až 9. září v pražské Lucerně, to však neznamená, že byste si nemohli udělat plány pěkně dopředu. Díky Saše můžete tři lupeny získat, stačí se podívat právě na její instagramový profil, kde najdete pravidla. Saša je důkazem, že když si chcete žít svoji vlastní pohádku, máte všichni šanci. Stačí jen chtít, makat na sobě a jít štěstí naproti. Párkrát to třeba nevyjde, to je pravda. Když ale nerezignujete a stále budete hledět kupředu, jednou to určitě přijde…

Foto: Instagram

reklama

reklama

reklama

reklama