Přeskočit na obsah

Krása nejsou žádné čáry: Pozvedněte krásu vaší tváře díky YES FastLift!

Máte pocit, že váš obličej ztrácí mladistvé kontury a je více než kdykoliv předtím přitahován gravitací k zemi? Vzepřete se času a omládněte o několik let za pomoci YES FastLiftu!

Toužíte získat zpět mladistvý vzhled, ale obáváte se náročného zákroku a dlouhé rekonvalescence? Potom může být právě unikátní moderní metoda faceliftingu YES FastLift, kterou nově nabízí Klinika YES VISAGE, tím ideálním řešením pro vás. 

„Jde o šetrnější zákrok, který nabízí srovnatelný výsledek s radikálnější metodou faceliftingu. Zároveň umožňuje dřívější návrat do běžného života díky kratší rekonvalescenci,“ prozrazuje primář plastické chirurgie MUDr. Martin Molitor z Kliniky YES VISAGE. YES FastLift je minimálně invazivní zákrok bez celkové anestezie, bez dlouhého hojení a nutnosti obvazů.

Vzepřete se gravitaci
Obličej vlivem stáří ochabuje a celkově povadá směrem dolů. Vzniká tak ve vaší tváři unavený až vyčerpaně smutný výraz, které ho vás dokáže zbavit jen profesionálně provedený zásah plastického chirurga. YES FastLift po stejné padající ose zvedne zpět povislé koutky úst, kůže na tvářích se vrátí do mladé pozice do oblasti lící, zpevní a rozjasní kontury, krk se vyhladí a stejně tak i hluboké vrásky. Tento moderní postup šetrného a přirozeného vertikálního vyzdvižení kůže a podkoží a odstranění přebytečné kůže povadajícího obličeje zaručuje maximálně přirozený a dlouhotrvající výsledek.

Nastal ten správný čas?
Nespornou výhodou YES FastLiftu je, že ho lze provést ambulantně jen v lokální anestezii a celý zákrok netrvá déle než dvě hodiny. Podstoupit ho můžete v podstavě kdykoliv, neboť se jedná o šetrnější metodu faceliftingu. Klidně i v pětatřiceti. Stárnutí pokožky je totiž hodně individuální záležitost. „Velmi efektivní je zejména u mladších klientů mezi 40 až 55 lety. Nicméně pomoci vám dokáže i ve vyšším věku. Záleží však na přáních a preferencích klienta, které by měl vždy dopředu pečlivě s lékařem probrat,“ říká primář plastické chirurgie MUDr. Martin Molitor z Kliniky YES VISAGE.

Pro lepší hojení a trvalejší výsledek je dobré zvýšit po zákroku příjem kyseliny hyaluronové. Můžete si ji dávkovat po kapkách třeba v podobě HYALURON ELIXIRU.

reklama

reklama

reklama

reklama